Turcja

  Dziedzictwo Osmanów

  5.0
  5.0
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.
  Termin potwierdzony
  Last Minute

  Przedłuż swój pobyt

  Łącznie: 10 000 zł
  Łącznie: 10 000 zł

  Zobacz trasę wycieczki

  ​​Izmir • Sardes • Manisa • Bursa • Stambuł • Troja • Canakkale • Assos • Pergamon • Izmir

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  izmir

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot do IZMIRU. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny, kolacja, nocleg.

  2. dzień.

  sardes – manisa (trasa: ok. 150 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd przez SARDES, dawną stolicę prowincji Lidii, jedno z miast wymienionych w opisie Apokalipsy Św. Jana. Znajduje się tu wiele zabytków z czasów starożytnych: Akropol, Świątynia Artemidy, Teatr i Gimnazjon. Przyjazd do MANISY, która była jednym z najważniejszych miast dla książąt osmańskich. W czasach Imperium Osmańskiego Manisa była siedzibą następcy tronu, wybranego przez sułtana. Wizyta w meczecie Muradiye. Przejazd do hotelu w Manisie. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

   

  3. dzień.

  bursa (trasa: ok. 300 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do BURSY, pierwszej stolicy Imperium Osmańskiego, obecnie popularnego ośrodka sportów zimowych w Turcji. Wizyta w dzielnicy Tophane, zwiedzanie grobowców pierwszych władców Imperium Osmańskiego: Osmana i Orhana. Zwiedzanie Wielkiego Meczetu. Ta wspaniała świątynia została wzniesiona z okazji zwycięstwa sułtana nad władcą węgierskim. Wizyta na Koza Han – Jedwabnym Zajeździe, będącym niegdyś światowym liderem handlu jedwabiem. Część zabytkowych miejsc w Bursie i wioski Cumalıkızık została wpisana na listę UNESCO. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd do grobowca księcia Mustafy. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

   

  4. dzień.

  stambuł (trasa: ok. 150 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do STAMBUŁU, jednej z najbardziej intrygujących metropolii świata, miasta na dwóch kontynentach. Rejs statkiem po cieśninie Bosfor. Jest to najlepszy sposób na relaks i poznanie wybrzeża. Cieśnina łączy Wschód z Zachodem, ma znaczenie strategiczne i była jedną z najważniejszych dróg morskich na świecie. Zwiedzanie pałacu Dolmabahce, słynącego z bogato dekorowanych, imponujących wnętrz. W jednej z 300 komnat mieszkał i zmarł „ojciec Turków” – Ataturk. Kompleks pałacowy jest wspaniałym przykładem architektury neobarokowej i neoklasycystycznej z przepięknym ogrodem. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): zwiedzanie Cisterna Basilica. Budowla zwana Zatopionym Pałacem – kolosalny podziemny zbiornik o powierzchni 9500 m², który nie ma odpowiednika na świecie. Cysterna posłużyła jako sceneria do filmu z serii o agencie 007 z Seanem Connerym – „Pozdrowienia z Rosji” oraz do filmu „Inferno". Wizyta na największym krytym targowisku świata – Wielkim Bazarze o powierzchni 45 tys. m², gdzie w ok. 4 tys. sklepów można kupić niemal wszystko. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): „Stambuł nocą", czyli wieczorny spacer po mieście. To wspaniała okazja, aby przekonać się, jak miasto żyje nocą. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  5. dzień.

  stambuł – troja – canakkale (trasa: ok. 400 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Wizyta w Meczecie Sulejmana, gdzie znajdują się mauzolea sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego żony Hürrem. To właśnie za jego rządów Imperium osiągnęło szczyt potęgi. Meczet jest jednym z największych na świecie, a jego budowniczym był najznakomitszy architekt epoki osmańskiej – Sinan. Zwiedzanie wspaniałego zabytku Hagia Sophia – Świątynia Mądrości Bożej, najsławniejszej bizantyjskiej budowli w Stambule i jednej z największych obecnie istniejących, uznawanej za jeden z cudów architektonicznych świata. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wizyta w Pałacu Topkapi, czyli imponującej rezydencji sułtanów i centrum administracyjnym przez ponad 380 lat, znanym z serialu „Wspaniałe stulecie". Przejazd przez Trację, czyli europejską część Turcji, oraz nad cieśniną Dardanele jednym z najdłuższych mostów wiszących na świecie, który ma ponad 4,5 km długości. Zwiedzanie TROI, legendarnego miasta króla Priama. Troja jest miejscem akcji homerowskiej „Iliady”, w której autor barwnie opisał losy Heleny i Parysa oraz greckich i trojańskich bohaterów. Miasto zostało zdobyte za pomocą podstępu z koniem trojańskim. Wojna trojańska była inspiracją dla wielu filmówi i seriali. Do najbardziej znanego należy film „Troja”, na potrzeby którego wykonano wielkiego, drewnianego konia, którego obecnie można podziwiać w centrum miasta CANAKKALE. Zwiedzanie słynnych ruin starożytnego miasta, wpisanych na listę UNESCO. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

   

  6. dzień.

  assos – pergamon (trasa: ok. 160 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Assos. Zwiedzanie wspaniałych ruin akropolu ASSOS, położonych malowniczo na wzgórzu z niezapomnianym widokiem na grecką wyspę Lesbos. Przejazd wśród gajów oliwnych i upraw bawełny do antycznego PERGAMONU, wpisanego na listę UNESCO, który zaliczany jest do jednego z najpiękniejszych miast czasów antycznej Grecji. Zwiedzanie akropolu z doskonale zachowanym teatrem i świątynią Trajana. Spacer ze wzgórza przez średnie miasto do Asklepiejonu, świątyni, ośrodka medycznego, gdzie pomoc mogli znaleźć potrzebujący mieszkańcy miasta. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

   

  7. dzień.

  izmir (trasa: ok. 110 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do IZMIRU. W starożytności zwany Smyrną, jest miejscem urodzin Homera, który żył tu na przełomie IX i VIII w p.n.e. Zwiedzanie miasta rozpoczyna się od Aksamitnej Twierdzy. Położona na wzgórzu, była głównym punktem obrony miasta. Dawniej od Twierdzy aż do zatoki ciągnęły się mury obronne, jednak do dzisiejszych czasów przetrwała jedynie Twierdza. Przejazd do starożytnego centrum Izmiru – agory, gdzie znajdują się kolumny z czasów Marka Aureliusza. Przejście do Asansor w starej dzielnicy żydowskej. Jest to ponad stuletnia winda, przyczepiona do skały, która łączy ulice znajdujące się na dolnym i górnym poziomie.  Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): zwiedzanie Efezu. Przejazd do EFEZU, jednego z największych i najlepiej zachowanych starożytnych miast. Zwiedzanie ruin miasta, m.in. Droga Arkadyjska, biblioteka Celsusa, teatr, łaźnie, liczne świątynie i budynki użyteczności publicznej. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

  8. dzień.

  Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny (zależnie od godzin wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 7 noclegów w hotelach*** w miastach lub w okolicy miast: 2 w Izmirze, 1 w Manisie, 1 w Bursie, 2 w Stambule, 1 w Bergamie
 • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami, klimatyzowane
 • wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji
 • przelot
 • przejazdy autokarem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Obowiązkowe opłaty na miejscu

 • rejs po cieśninie Bosfor, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnik lokalny, audio guide: ok. 200 EUR/os. (dzieci do 8 lat – 50% zniżki)
 • napiwki: ok. 20 EUR/os.
 • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

  Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą:

  • Stambuł nocą: ok. 30 EUR; wymagane min. 15 osób
  • grobowiec księcia Mustafy: ok. 10 EUR; wymagane min. 15 osób
  • Cisterna Basilica: ok. 45 EUR; wymagane min. 15 osób
  • Pałac Topkapi: ok. 70 EUR; wymagane min. 15 osób
  • wycieczka do Efezu: ok 75 EUR; wymagane min. 15 osób

  Uwagi

  • Wizy: obywatele RP podróżujący do Turcji w celach turystycznych na okres nie dłuższy niż 90 dni są zwolnieni z obowiązku wizowego.
  • Podczas święta Kurban Bajram niektóre obiekty muzealne i meczety są zamknięte dla zwiedzających.
  • Impreza nie jest polecana dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt przed zakupem w celu sprawdzenia możliwości udziału w wyciecze.

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie

  2 posiłki

   Kod oferty: ADBOSMA

   Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
   Zamów rozmowę

   Podobne wycieczki w tym regionie

   Turcja - Orient Express
   Turcja
   Orient Express
   5.32710 opinii
   2 199 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 3 489 zł /os. -36%

   Najniższa cena przed obniżką: 2 349 zł /os.

   Turcja - Orient Extra 2
   Turcja
   Orient Extra 2
   5.446 opinii
   2 999 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 4 089 zł /os. -26%

   Najniższa cena przed obniżką: 3 199 zł /os.

   Turcja - Tureckie smakołyki
   Turcja
   Tureckie smakołyki
   5.2180 opinii
   2 899 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 3 549 zł /os. -18%

   Najniższa cena przed obniżką: 3 099 zł /os.

   Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki
   Turcja
   W poszukiwaniu zaginionej Arki
   5.4289 opinii
   3 719 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 4 589 zł /os. -18%

   Najniższa cena przed obniżką: 4 259 zł /os.

   Turcja - Tureckie historie
   Turcja
   Tureckie historie
   5.1395 opinii
   1 849 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 3 649 zł /os. -49%

   Najniższa cena przed obniżką: 1 999 zł /os.

   Turcja - Magiczna góra Nemrut
   Turcja
   Magiczna góra Nemrut
   5.3166 opinii
   3 079 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    
   Turcja - Ognie Chimery
   Turcja
   Ognie Chimery
   4.8106 opinii
   2 599 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 3 449 zł /os. -24%

   Najniższa cena przed obniżką: 2 699 zł /os.

   Turcja - Orient Extra
   Turcja
   Orient Extra
   5.5603 opinii
   3 289 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 4 289 zł /os. -23%

   Najniższa cena przed obniżką: 3 489 zł /os.

   Turcja - Na styku kultur
   Turcja
   Na styku kultur
   4.5103 opinii
   2 199 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 3 449 zł /os. -36%

   Najniższa cena przed obniżką: 2 499 zł /os.

   Turcja - Rejs Ahoj Licjo!
   Turcja
   Rejs Ahoj Licjo!
   4.57 opinii
   6 649 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 7 849 zł /os. -15%

   Najniższa cena przed obniżką: 6 969 zł /os.

    
   •  
   •  
   •  
   •  
   •  

   Turcja

   Dziedzictwo Osmanów

   5.0
   Wycieczka objazdowa
   9 999 zł /os.

   Zobacz trasę wycieczki

   ​​Izmir • Sardes • Manisa • Bursa • Stambuł • Troja • Canakkale • Assos • Pergamon • Izmir

   Plan wycieczki

   1. dzień.

   izmir

   Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot do IZMIRU. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, czas wolny, kolacja, nocleg.

   2. dzień.

   sardes – manisa (trasa: ok. 150 km)

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd przez SARDES, dawną stolicę prowincji Lidii, jedno z miast wymienionych w opisie Apokalipsy Św. Jana. Znajduje się tu wiele zabytków z czasów starożytnych: Akropol, Świątynia Artemidy, Teatr i Gimnazjon. Przyjazd do MANISY, która była jednym z najważniejszych miast dla książąt osmańskich. W czasach Imperium Osmańskiego Manisa była siedzibą następcy tronu, wybranego przez sułtana. Wizyta w meczecie Muradiye. Przejazd do hotelu w Manisie. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

    

   3. dzień.

   bursa (trasa: ok. 300 km)

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do BURSY, pierwszej stolicy Imperium Osmańskiego, obecnie popularnego ośrodka sportów zimowych w Turcji. Wizyta w dzielnicy Tophane, zwiedzanie grobowców pierwszych władców Imperium Osmańskiego: Osmana i Orhana. Zwiedzanie Wielkiego Meczetu. Ta wspaniała świątynia została wzniesiona z okazji zwycięstwa sułtana nad władcą węgierskim. Wizyta na Koza Han – Jedwabnym Zajeździe, będącym niegdyś światowym liderem handlu jedwabiem. Część zabytkowych miejsc w Bursie i wioski Cumalıkızık została wpisana na listę UNESCO. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd do grobowca księcia Mustafy. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

    

   4. dzień.

   stambuł (trasa: ok. 150 km)

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do STAMBUŁU, jednej z najbardziej intrygujących metropolii świata, miasta na dwóch kontynentach. Rejs statkiem po cieśninie Bosfor. Jest to najlepszy sposób na relaks i poznanie wybrzeża. Cieśnina łączy Wschód z Zachodem, ma znaczenie strategiczne i była jedną z najważniejszych dróg morskich na świecie. Zwiedzanie pałacu Dolmabahce, słynącego z bogato dekorowanych, imponujących wnętrz. W jednej z 300 komnat mieszkał i zmarł „ojciec Turków” – Ataturk. Kompleks pałacowy jest wspaniałym przykładem architektury neobarokowej i neoklasycystycznej z przepięknym ogrodem. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): zwiedzanie Cisterna Basilica. Budowla zwana Zatopionym Pałacem – kolosalny podziemny zbiornik o powierzchni 9500 m², który nie ma odpowiednika na świecie. Cysterna posłużyła jako sceneria do filmu z serii o agencie 007 z Seanem Connerym – „Pozdrowienia z Rosji” oraz do filmu „Inferno". Wizyta na największym krytym targowisku świata – Wielkim Bazarze o powierzchni 45 tys. m², gdzie w ok. 4 tys. sklepów można kupić niemal wszystko. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): „Stambuł nocą", czyli wieczorny spacer po mieście. To wspaniała okazja, aby przekonać się, jak miasto żyje nocą. Powrót do hotelu, nocleg.

    

   5. dzień.

   stambuł – troja – canakkale (trasa: ok. 400 km)

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Wizyta w Meczecie Sulejmana, gdzie znajdują się mauzolea sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego żony Hürrem. To właśnie za jego rządów Imperium osiągnęło szczyt potęgi. Meczet jest jednym z największych na świecie, a jego budowniczym był najznakomitszy architekt epoki osmańskiej – Sinan. Zwiedzanie wspaniałego zabytku Hagia Sophia – Świątynia Mądrości Bożej, najsławniejszej bizantyjskiej budowli w Stambule i jednej z największych obecnie istniejących, uznawanej za jeden z cudów architektonicznych świata. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wizyta w Pałacu Topkapi, czyli imponującej rezydencji sułtanów i centrum administracyjnym przez ponad 380 lat, znanym z serialu „Wspaniałe stulecie". Przejazd przez Trację, czyli europejską część Turcji, oraz nad cieśniną Dardanele jednym z najdłuższych mostów wiszących na świecie, który ma ponad 4,5 km długości. Zwiedzanie TROI, legendarnego miasta króla Priama. Troja jest miejscem akcji homerowskiej „Iliady”, w której autor barwnie opisał losy Heleny i Parysa oraz greckich i trojańskich bohaterów. Miasto zostało zdobyte za pomocą podstępu z koniem trojańskim. Wojna trojańska była inspiracją dla wielu filmówi i seriali. Do najbardziej znanego należy film „Troja”, na potrzeby którego wykonano wielkiego, drewnianego konia, którego obecnie można podziwiać w centrum miasta CANAKKALE. Zwiedzanie słynnych ruin starożytnego miasta, wpisanych na listę UNESCO. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

    

   6. dzień.

   assos – pergamon (trasa: ok. 160 km)

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Assos. Zwiedzanie wspaniałych ruin akropolu ASSOS, położonych malowniczo na wzgórzu z niezapomnianym widokiem na grecką wyspę Lesbos. Przejazd wśród gajów oliwnych i upraw bawełny do antycznego PERGAMONU, wpisanego na listę UNESCO, który zaliczany jest do jednego z najpiękniejszych miast czasów antycznej Grecji. Zwiedzanie akropolu z doskonale zachowanym teatrem i świątynią Trajana. Spacer ze wzgórza przez średnie miasto do Asklepiejonu, świątyni, ośrodka medycznego, gdzie pomoc mogli znaleźć potrzebujący mieszkańcy miasta. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

    

   7. dzień.

   izmir (trasa: ok. 110 km)

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do IZMIRU. W starożytności zwany Smyrną, jest miejscem urodzin Homera, który żył tu na przełomie IX i VIII w p.n.e. Zwiedzanie miasta rozpoczyna się od Aksamitnej Twierdzy. Położona na wzgórzu, była głównym punktem obrony miasta. Dawniej od Twierdzy aż do zatoki ciągnęły się mury obronne, jednak do dzisiejszych czasów przetrwała jedynie Twierdza. Przejazd do starożytnego centrum Izmiru – agory, gdzie znajdują się kolumny z czasów Marka Aureliusza. Przejście do Asansor w starej dzielnicy żydowskej. Jest to ponad stuletnia winda, przyczepiona do skały, która łączy ulice znajdujące się na dolnym i górnym poziomie.  Przejazd do hotelu, zakwaterowanie. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): zwiedzanie Efezu. Przejazd do EFEZU, jednego z największych i najlepiej zachowanych starożytnych miast. Zwiedzanie ruin miasta, m.in. Droga Arkadyjska, biblioteka Celsusa, teatr, łaźnie, liczne świątynie i budynki użyteczności publicznej. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

   8. dzień.

   Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny (zależnie od godzin wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

   Przedłuż swoje wakacje

   Hotel Club Cactus Paradise
   5.1518 opinii
   16.08 - 23.08.2024 (8 dni)
   Pokój 2 os.
   All inclusive
   9 598 zł
   wycieczka + wczasy
   Hotel Dogan Beach Resort & Spa
   4.8392 opinii
   16.08 - 23.08.2024 (8 dni)
   Pokój 2 os.
   All inclusive
   9 418 zł
   wycieczka + wczasy
   Hotel Labranda Ephesus Princess
   5.0262 opinii
   16.08 - 23.08.2024 (8 dni)
   Pokój 2 os.
   All inclusive
   10 038 zł
   wycieczka + wczasy

   O cenie

   Cena obejmuje

  • 7 noclegów w hotelach*** w miastach lub w okolicy miast: 2 w Izmirze, 1 w Manisie, 1 w Bursie, 2 w Stambule, 1 w Bergamie
  • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami, klimatyzowane
  • wyżywienie: 7 śniadań, 7 kolacji
  • przelot
  • przejazdy autokarem
  • opieka pilota
  • ubezpieczenie KL i NW
  • Obowiązkowe opłaty na miejscu

  • rejs po cieśninie Bosfor, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnik lokalny, audio guide: ok. 200 EUR/os. (dzieci do 8 lat – 50% zniżki)
  • napiwki: ok. 20 EUR/os.
  • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

   Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą:

   • Stambuł nocą: ok. 30 EUR; wymagane min. 15 osób
   • grobowiec księcia Mustafy: ok. 10 EUR; wymagane min. 15 osób
   • Cisterna Basilica: ok. 45 EUR; wymagane min. 15 osób
   • Pałac Topkapi: ok. 70 EUR; wymagane min. 15 osób
   • wycieczka do Efezu: ok 75 EUR; wymagane min. 15 osób

   Uwagi

   • Wizy: obywatele RP podróżujący do Turcji w celach turystycznych na okres nie dłuższy niż 90 dni są zwolnieni z obowiązku wizowego.
   • Podczas święta Kurban Bajram niektóre obiekty muzealne i meczety są zamknięte dla zwiedzających.
   • Impreza nie jest polecana dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt przed zakupem w celu sprawdzenia możliwości udziału w wyciecze.

   Dostępne pokoje

   Pokój 2 os.

   Wyżywienie

   2 posiłki

    Kod oferty: ADBOSMA

    Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
    Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
    Zamów rozmowę
    Termin potwierdzonyLast Minute
    9 999 zł /os.
    Łącznie: 10 000 zł

    Podobne wycieczki w tym regionie

    Turcja - Orient Express
    Turcja
    Orient Express
    5.32710 opinii
    2 199 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 3 489 zł /os. -36%

    Najniższa cena przed obniżką: 2 349 zł /os.

    Turcja - Orient Extra 2
    Turcja
    Orient Extra 2
    5.446 opinii
    2 999 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 4 089 zł /os. -26%

    Najniższa cena przed obniżką: 3 199 zł /os.

    Turcja - Tureckie smakołyki
    Turcja
    Tureckie smakołyki
    5.2180 opinii
    2 899 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 3 549 zł /os. -18%

    Najniższa cena przed obniżką: 3 099 zł /os.

    Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki
    Turcja
    W poszukiwaniu zaginionej Arki
    5.4289 opinii
    3 719 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 4 589 zł /os. -18%

    Najniższa cena przed obniżką: 4 259 zł /os.

    Turcja - Tureckie historie
    Turcja
    Tureckie historie
    5.1395 opinii
    1 849 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 3 649 zł /os. -49%

    Najniższa cena przed obniżką: 1 999 zł /os.

    Turcja - Magiczna góra Nemrut
    Turcja
    Magiczna góra Nemrut
    5.3166 opinii
    3 079 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     
    Turcja - Ognie Chimery
    Turcja
    Ognie Chimery
    4.8106 opinii
    2 599 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 3 449 zł /os. -24%

    Najniższa cena przed obniżką: 2 699 zł /os.

    Turcja - Orient Extra
    Turcja
    Orient Extra
    5.5603 opinii
    3 289 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 4 289 zł /os. -23%

    Najniższa cena przed obniżką: 3 489 zł /os.

    Turcja - Na styku kultur
    Turcja
    Na styku kultur
    4.5103 opinii
    2 199 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 3 449 zł /os. -36%

    Najniższa cena przed obniżką: 2 499 zł /os.

    Turcja - Rejs Ahoj Licjo!
    Turcja
    Rejs Ahoj Licjo!
    4.57 opinii
    6 649 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 7 849 zł /os. -15%

    Najniższa cena przed obniżką: 6 969 zł /os.