Turcja

  Orient Extra

  5.5
  5.5
  Wycieczka objazdowa
  9 999 zł /os.
  Termin potwierdzony
  Last Minute

  Przedłuż swój pobyt

  Łącznie: 10 000 zł
  Łącznie: 10 000 zł

  Zobacz trasę wycieczki

  Antalya • Pamukkale • Hierapolis • Efez • Selcuk • Pergamon • Troja • Stambuł • Ankara • Kapadocja • Konya • Antalya

  Plan wycieczki

  1. dzień.

  antalya

  Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot do ANTALYI. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

  2. dzień.

  pamukkale – hierapolis (trasa: ok. 430 km)

  Śniadanie. Przejazd do PAMUKKALE, zwanego bawełnianą twierdzą, jednego z najwspanialszych cudów natury. Spacer po białych wapiennych tarasach, wpisanych na listę UNESCO. Zwiedzanie ruin HIERAPOLIS, miasta założonego w II w. p.n.e. przez władcę Pergamonu Eumenesa II, gdzie do dziś w bardzo dobrym stanie zachował się teatr. Przejazd do hotelu w okolicy Efezu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

   

  3. dzień.

  efez – selcuk – pergamon (trasa: ok. 180 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie EFEZU, jednego z największych i najlepiej zachowanych starożytnych miast. Zwiedzanie ruin miasta, m.in. Droga Arkadyjska, biblioteka Celsusa, teatr, łaźnie, liczne świątynie i budynki użyteczności publicznej. Przejazd do SELCUK, zwiedzanie domu, obecnie przekształconego w kaplicę. Według wierzeń, właśnie tam ostatnie lata życia spędziła Matka Boska. Przejazd do PERGAMONU – jednego z najsławniejszych miast starożytnego świata, które było ważnym ośrodkiem kultury, handlu i medycyny w rejonie Morza Śródziemnego. Zwiedzanie imponujących ruin starożytnego miasta: Akropol i Asklepiejon. Przejazd do hotelu w okolicach Pergamonu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

   

  4. dzień.

  troja – stambuł (trasa: ok. 530 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie TROI, legendarnego miasta króla Priama. Troja jest miejscem akcji homerowskiej „Iliady”, w której autor barwnie opisał losy Heleny i Parysa oraz greckich i trojańskich bohaterów. Miasto zostało zdobyte za pomocą podstępu z koniem trojańskim. Zwiedzanie słynnych ruin starożytnego miasta, wpisanych na listę UNESCO. Przejazd jednym z najdłuższych mostów wiszących na świecie nad cieśniną Dardanele, który ma ponad 4,5 km długości. Przejazd przez Trację, czyli europejską część Turcji do STAMBUŁU – jednej z najbardziej intrygujących metropolii świata, miasta położonego na dwóch kontynentach. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

   

  5. dzień.

  stambuł

  Śniadanie. Zwiedzanie STAMBUŁU: Hagia Sophia – Świątynia Mądrości Bożej, najsławniejsza bizantyjska budowla w Stambule, uznawana za jeden z cudów architektonicznych świata. Wizyta na starym hipodromie, z którego już blisko do Błękitnego Meczetu – najpiękniejszego i najbardziej znanego w Stambule. Meczet posiada 6 minaretów, a jego ściany pokrywa 20 tys. niebieskich fajansowych płytek. Wizyta na największym krytym targowisku świata – Wielkim Bazarze – o powierzchni 45 tys. m², gdzie w ok. 4000 sklepów można kupić niemal wszystko. Rejs statkiem po cieśninie Bosfor. Jest to najlepszy sposób na relaks i poznanie wybrzeża. Cieśnina łączy Wschód z Zachodem, do dziś ma znaczenie strategiczne, a w przeszłości była jedną z najważniejszych dróg morskich na świecie. Przejazd do hotelu, kolacja. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): „Stambuł nocą” – wspaniała okazja, aby przekonać się, jak miasto żyje nocą. Powrót do hotelu, nocleg.

   

  6. dzień.

  ankara (trasa: ok. 440 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie pałacu Topkapi – imponującej rezydencji sułtanów i centrum administracyjnego przez ponad 380 lat. Przejazd do ANKARY – stolicy Turcji. W przeszłości znane z hodowli zwierząt, uprawy gruszek i winogron miasto obecnie jest istotnym ośrodkiem handlowym i przemysłowym kraju. Miasto posiada długą i barwną historię, dlatego nie brakuje w nim miejsc wartych odwiedzenia. Zwiedzanie Mauzoleum Ataturka – poświęconego twórcy współczesnego państwa tureckiego. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

  7. dzień.

  kapadocja (trasa: ok. 300 km)

  Śniadanie. Przejazd do KAPADOCJI słynącej z księżycowego krajobrazu, podziemnych miast i skalnych kościołów. Postój na wzgórzu Uchisar, skąd rozpościera się panoramiczny widok na Kapadocję. Wizyta w skansenie Göreme, największym i najciekawszym kompleksie skalnych kościołów wyrzeźbionych w tufie wulkanicznym. Kościoły kryją wewnątrz wspaniałe freski, w większości z XI w. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja. Wieczorem wspaniała zabawa podczas „Tureckiej Nocy” zorganizowanej w jednej z jaskiń w Kapadocji. Zabawa obejmuje bogaty program artystyczny, napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Nocleg.

   

  8. dzień.

  kapadocja

  Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): lot balonem nad Kapadocją. Podziwianie bajkowego krajobrazu z góry. Zwiedzanie podziemnego miasta w Kaymakli sięgającego 35 m w dół, powstałego ok. IV w. p.n.e. Składają się z blisko stu tuneli, w których można odnaleźć mieszkania, kuchnie, spiżarnie, kościoły, stajnie, które zostały wydrążone w skałach wulkanicznych. Wnętrze zaskakuje znakomitą wentylacją, nawet na najniższych poziomach. Powrót do hotelu. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): pokaz rytualnego tańca derwiszów. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

   

  9. dzień.

  konya – antalya (trasa: ok. 540 km)

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do KONYI, jednej z najbardziej religijnych i konserwatywnych miejscowości w Turcji, gdzie powstał zakon tańczących derwiszów. Charakterystyczną cechą członków zakonu jest umiejętność medytacji w ruchu. Zwiedzanie muzeum Mevlany – założyciela zakonu. W muzeum znajduje się ponad 30 tysięcy rękopisów sięgających czasów klasztornej biblioteki, a także dywany i kilimy z okresu XIII-XVIII wieku. Przejazd do ANTALYI. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

   

  10. dzień.

  antalya

  Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek. Możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): „Rejs po rzece Manavgat", podczas której można zobaczyć wspaniałe wodospady na rzece Manavgat i odwiedzić lokalny bazar. Obiad w cenie rejsu. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

   

  11. dzień.

  antalya

  Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek lub fakultatywnie (za dodatkową opłata na miejscu): wycieczka po Antalyi. W programie: Wodospad Düden, który wpada prosto do morza stanowi perełkę porzyrodniczą wybrzeża; wizyta w sklepie z wyrobami skórzanymi. Kolejnym punktem jest niezwykle malownicze stare miasto z wąskimi uliczkami i drewnianymi domami przylegającymi do starożytnych murów miejskich. Znajduje się tu również wspaniała brama z charakterystycznymi łukami, zbudowana na cześć cesarza Hadriana z II w ne, przejście do mariny i krótki rejs, podczas którego można podziwiać piękne widoki na miasto od strony morza. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

   

  12. dzień.

  antalya

  Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko w Antalyi i bezpośredni przelot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie i transfer do wybranego hotelu.

  O cenie

  Cena obejmuje

 • 11 noclegów w hotelach*** w miastach lub okolicy miast: 4 w Antalyi, 1 w Efezie, 1 w Pergamonie, 2 w Stambule, 1 w Ankarze, 2 w Kapadocji
 • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami, klimatyzowane
 • wyżywienie: 11 śniadań, 11 kolacji
 • przelot
 • przejazdy autokarem
 • opieka pilota
 • ubezpieczenie KL i NW
 • Obowiązkowe opłaty na miejscu

 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejs po Bosforze, Turecka Noc, audio guide: ok. 350 EUR/os. (dzieci do 8 lat – 50% zniżki)
 • napiwki: ok. 18 EUR/os.
 • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

  Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą:

  • Stambuł nocą: ok. 30 EUR/os.
  • lot balonem nad Kapadocją: ok. 240 EUR (do końca czerwca 2024); ok. 320 EUR/os. (od lipca 2024)
  • rejs po rzece Manavgat: ok. 45 EUR/os.
  • pokaz tańca derwiszów: ok. 20 EUR/os., wymagane min. 5 osób
  • wycieczka po Antalyi: ok 15 EUR/os.

  Uwagi

  • Wizy: obywatele RP podróżujący do Turcji w celach turystycznych na okres nie dłuższy niż 90 dni są zwolnieni z obowiązku wizowego.
  • Podczas święta Kurban Bajram niektóre obiekty muzealne i meczety są zamknięte dla zwiedzających.

  Dostępne pokoje

  Pokój 2 os.

  Wyżywienie
  Nasi klienci ocenili je na 4.9/6

  2 posiłki

   Kod oferty: AYTEXTR

   Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
   Zamów rozmowę

   Podobne wycieczki w tym regionie

   Turcja - Orient Express
   Turcja
   Orient Express
   5.32705 opinii
   1 899 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 3 489 zł /os. -45%

   Najniższa cena przed obniżką: 2 099 zł /os.

   Turcja - Na styku kultur
   Turcja
   Na styku kultur
   4.5103 opinii
   2 199 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 3 449 zł /os. -36%

   Najniższa cena przed obniżką: 2 499 zł /os.

   Turcja - Orient Extra 2
   Turcja
   Orient Extra 2
   5.445 opinii
   2 399 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 4 089 zł /os. -41%

   Najniższa cena przed obniżką: 2 499 zł /os.

   Turcja - Tureckie historie
   Turcja
   Tureckie historie
   5.1395 opinii
   1 999 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 3 649 zł /os. -45%

   Najniższa cena przed obniżką: 2 599 zł /os.

   Turcja - Tureckie smakołyki
   Turcja
   Tureckie smakołyki
   5.2180 opinii
   2 699 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 3 549 zł /os. -23%

   Najniższa cena przed obniżką: 2 899 zł /os.

   Turcja - Ognie Chimery
   Turcja
   Ognie Chimery
   4.8106 opinii
   2 599 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 3 449 zł /os. -24%

   Najniższa cena przed obniżką: 2 699 zł /os.

   Turcja - Rejs Ahoj Licjo!
   Turcja
   Rejs Ahoj Licjo!
   4.57 opinii
   5 149 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 5 789 zł /os. -11%

   Najniższa cena przed obniżką: 4 929 zł /os.

   Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki
   Turcja
   W poszukiwaniu zaginionej Arki
   5.4289 opinii
   3 719 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 4 589 zł /os. -18%

   Najniższa cena przed obniżką: 4 259 zł /os.

   Turcja - Dziedzictwo Osmanów
   Turcja
   Dziedzictwo Osmanów
   4.994 opinii
   2 499 zł /os.
    +30 zł TFG i TFP
    

   Cena początkowa: 3 389 zł /os. -26%

   Najniższa cena przed obniżką: 2 639 zł /os.

    
   •  
   •  
   •  
   •  
   •  

   Turcja

   Orient Extra

   5.5
   Wycieczka objazdowa
   9 999 zł /os.

   Zobacz trasę wycieczki

   Antalya • Pamukkale • Hierapolis • Efez • Selcuk • Pergamon • Troja • Stambuł • Ankara • Kapadocja • Konya • Antalya

   Plan wycieczki

   1. dzień.

   antalya

   Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot do ANTALYI. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

   2. dzień.

   pamukkale – hierapolis (trasa: ok. 430 km)

   Śniadanie. Przejazd do PAMUKKALE, zwanego bawełnianą twierdzą, jednego z najwspanialszych cudów natury. Spacer po białych wapiennych tarasach, wpisanych na listę UNESCO. Zwiedzanie ruin HIERAPOLIS, miasta założonego w II w. p.n.e. przez władcę Pergamonu Eumenesa II, gdzie do dziś w bardzo dobrym stanie zachował się teatr. Przejazd do hotelu w okolicy Efezu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

    

   3. dzień.

   efez – selcuk – pergamon (trasa: ok. 180 km)

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie EFEZU, jednego z największych i najlepiej zachowanych starożytnych miast. Zwiedzanie ruin miasta, m.in. Droga Arkadyjska, biblioteka Celsusa, teatr, łaźnie, liczne świątynie i budynki użyteczności publicznej. Przejazd do SELCUK, zwiedzanie domu, obecnie przekształconego w kaplicę. Według wierzeń, właśnie tam ostatnie lata życia spędziła Matka Boska. Przejazd do PERGAMONU – jednego z najsławniejszych miast starożytnego świata, które było ważnym ośrodkiem kultury, handlu i medycyny w rejonie Morza Śródziemnego. Zwiedzanie imponujących ruin starożytnego miasta: Akropol i Asklepiejon. Przejazd do hotelu w okolicach Pergamonu. Zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

    

   4. dzień.

   troja – stambuł (trasa: ok. 530 km)

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie TROI, legendarnego miasta króla Priama. Troja jest miejscem akcji homerowskiej „Iliady”, w której autor barwnie opisał losy Heleny i Parysa oraz greckich i trojańskich bohaterów. Miasto zostało zdobyte za pomocą podstępu z koniem trojańskim. Zwiedzanie słynnych ruin starożytnego miasta, wpisanych na listę UNESCO. Przejazd jednym z najdłuższych mostów wiszących na świecie nad cieśniną Dardanele, który ma ponad 4,5 km długości. Przejazd przez Trację, czyli europejską część Turcji do STAMBUŁU – jednej z najbardziej intrygujących metropolii świata, miasta położonego na dwóch kontynentach. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

    

   5. dzień.

   stambuł

   Śniadanie. Zwiedzanie STAMBUŁU: Hagia Sophia – Świątynia Mądrości Bożej, najsławniejsza bizantyjska budowla w Stambule, uznawana za jeden z cudów architektonicznych świata. Wizyta na starym hipodromie, z którego już blisko do Błękitnego Meczetu – najpiękniejszego i najbardziej znanego w Stambule. Meczet posiada 6 minaretów, a jego ściany pokrywa 20 tys. niebieskich fajansowych płytek. Wizyta na największym krytym targowisku świata – Wielkim Bazarze – o powierzchni 45 tys. m², gdzie w ok. 4000 sklepów można kupić niemal wszystko. Rejs statkiem po cieśninie Bosfor. Jest to najlepszy sposób na relaks i poznanie wybrzeża. Cieśnina łączy Wschód z Zachodem, do dziś ma znaczenie strategiczne, a w przeszłości była jedną z najważniejszych dróg morskich na świecie. Przejazd do hotelu, kolacja. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): „Stambuł nocą” – wspaniała okazja, aby przekonać się, jak miasto żyje nocą. Powrót do hotelu, nocleg.

    

   6. dzień.

   ankara (trasa: ok. 440 km)

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie pałacu Topkapi – imponującej rezydencji sułtanów i centrum administracyjnego przez ponad 380 lat. Przejazd do ANKARY – stolicy Turcji. W przeszłości znane z hodowli zwierząt, uprawy gruszek i winogron miasto obecnie jest istotnym ośrodkiem handlowym i przemysłowym kraju. Miasto posiada długą i barwną historię, dlatego nie brakuje w nim miejsc wartych odwiedzenia. Zwiedzanie Mauzoleum Ataturka – poświęconego twórcy współczesnego państwa tureckiego. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

   7. dzień.

   kapadocja (trasa: ok. 300 km)

   Śniadanie. Przejazd do KAPADOCJI słynącej z księżycowego krajobrazu, podziemnych miast i skalnych kościołów. Postój na wzgórzu Uchisar, skąd rozpościera się panoramiczny widok na Kapadocję. Wizyta w skansenie Göreme, największym i najciekawszym kompleksie skalnych kościołów wyrzeźbionych w tufie wulkanicznym. Kościoły kryją wewnątrz wspaniałe freski, w większości z XI w. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja. Wieczorem wspaniała zabawa podczas „Tureckiej Nocy” zorganizowanej w jednej z jaskiń w Kapadocji. Zabawa obejmuje bogaty program artystyczny, napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Nocleg.

    

   8. dzień.

   kapadocja

   Śniadanie. Czas wolny lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): lot balonem nad Kapadocją. Podziwianie bajkowego krajobrazu z góry. Zwiedzanie podziemnego miasta w Kaymakli sięgającego 35 m w dół, powstałego ok. IV w. p.n.e. Składają się z blisko stu tuneli, w których można odnaleźć mieszkania, kuchnie, spiżarnie, kościoły, stajnie, które zostały wydrążone w skałach wulkanicznych. Wnętrze zaskakuje znakomitą wentylacją, nawet na najniższych poziomach. Powrót do hotelu. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): pokaz rytualnego tańca derwiszów. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.

    

   9. dzień.

   konya – antalya (trasa: ok. 540 km)

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do KONYI, jednej z najbardziej religijnych i konserwatywnych miejscowości w Turcji, gdzie powstał zakon tańczących derwiszów. Charakterystyczną cechą członków zakonu jest umiejętność medytacji w ruchu. Zwiedzanie muzeum Mevlany – założyciela zakonu. W muzeum znajduje się ponad 30 tysięcy rękopisów sięgających czasów klasztornej biblioteki, a także dywany i kilimy z okresu XIII-XVIII wieku. Przejazd do ANTALYI. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

    

   10. dzień.

   antalya

   Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek. Możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): „Rejs po rzece Manavgat", podczas której można zobaczyć wspaniałe wodospady na rzece Manavgat i odwiedzić lokalny bazar. Obiad w cenie rejsu. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

    

   11. dzień.

   antalya

   Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek lub fakultatywnie (za dodatkową opłata na miejscu): wycieczka po Antalyi. W programie: Wodospad Düden, który wpada prosto do morza stanowi perełkę porzyrodniczą wybrzeża; wizyta w sklepie z wyrobami skórzanymi. Kolejnym punktem jest niezwykle malownicze stare miasto z wąskimi uliczkami i drewnianymi domami przylegającymi do starożytnych murów miejskich. Znajduje się tu również wspaniała brama z charakterystycznymi łukami, zbudowana na cześć cesarza Hadriana z II w ne, przejście do mariny i krótki rejs, podczas którego można podziwiać piękne widoki na miasto od strony morza. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

    

   12. dzień.

   antalya

   Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko w Antalyi i bezpośredni przelot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie i transfer do wybranego hotelu.

   Przedłuż swoje wakacje

   Hotel Akalia Suite
   4.019 opinii
   7.08 - 10.08.2024 (4 dni)
   Pokój 2 os.
   All inclusive
   7 998 zł
   wycieczka + wczasy
   Hotel Labranda Alantur Resort
   5.235 opinii
   7.08 - 10.08.2024 (4 dni)
   Pokój 2 os.
   All inclusive
   8 918 zł
   wycieczka + wczasy
   Alarcha Hotels & Resorts
   5.2485 opinii
   7.08 - 10.08.2024 (4 dni)
   Pokój 2 os.
   All inclusive ultra 24h
   8 878 zł
   wycieczka + wczasy

   O cenie

   Cena obejmuje

  • 11 noclegów w hotelach*** w miastach lub okolicy miast: 4 w Antalyi, 1 w Efezie, 1 w Pergamonie, 2 w Stambule, 1 w Ankarze, 2 w Kapadocji
  • 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami, klimatyzowane
  • wyżywienie: 11 śniadań, 11 kolacji
  • przelot
  • przejazdy autokarem
  • opieka pilota
  • ubezpieczenie KL i NW
  • Obowiązkowe opłaty na miejscu

  • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejs po Bosforze, Turecka Noc, audio guide: ok. 350 EUR/os. (dzieci do 8 lat – 50% zniżki)
  • napiwki: ok. 18 EUR/os.
  • Dodatkowe atrakcje podczas wycieczki

   Na wycieczce przewidziane są atrakcje, z których można skorzystać za dodatkową opłatą:

   • Stambuł nocą: ok. 30 EUR/os.
   • lot balonem nad Kapadocją: ok. 240 EUR (do końca czerwca 2024); ok. 320 EUR/os. (od lipca 2024)
   • rejs po rzece Manavgat: ok. 45 EUR/os.
   • pokaz tańca derwiszów: ok. 20 EUR/os., wymagane min. 5 osób
   • wycieczka po Antalyi: ok 15 EUR/os.

   Uwagi

   • Wizy: obywatele RP podróżujący do Turcji w celach turystycznych na okres nie dłuższy niż 90 dni są zwolnieni z obowiązku wizowego.
   • Podczas święta Kurban Bajram niektóre obiekty muzealne i meczety są zamknięte dla zwiedzających.

   Dostępne pokoje

   Pokój 2 os.

   Wyżywienie
   Nasi klienci ocenili je na 4.9/6

   2 posiłki

    Kod oferty: AYTEXTR

    Masz pytanie o ofertę?Skonsultuj się z naszym doradcą
    Masz pytanie o ofertę? Skonsultuj się z naszym doradcą
    Zamów rozmowę
    Termin potwierdzonyLast Minute
    9 999 zł /os.
    Łącznie: 10 000 zł

    Podobne wycieczki w tym regionie

    Turcja - Orient Express
    Turcja
    Orient Express
    5.32705 opinii
    1 899 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 3 489 zł /os. -45%

    Najniższa cena przed obniżką: 2 099 zł /os.

    Turcja - Na styku kultur
    Turcja
    Na styku kultur
    4.5103 opinii
    2 199 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 3 449 zł /os. -36%

    Najniższa cena przed obniżką: 2 499 zł /os.

    Turcja - Orient Extra 2
    Turcja
    Orient Extra 2
    5.445 opinii
    2 399 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 4 089 zł /os. -41%

    Najniższa cena przed obniżką: 2 499 zł /os.

    Turcja - Tureckie historie
    Turcja
    Tureckie historie
    5.1395 opinii
    1 999 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 3 649 zł /os. -45%

    Najniższa cena przed obniżką: 2 599 zł /os.

    Turcja - Tureckie smakołyki
    Turcja
    Tureckie smakołyki
    5.2180 opinii
    2 699 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 3 549 zł /os. -23%

    Najniższa cena przed obniżką: 2 899 zł /os.

    Turcja - Ognie Chimery
    Turcja
    Ognie Chimery
    4.8106 opinii
    2 599 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 3 449 zł /os. -24%

    Najniższa cena przed obniżką: 2 699 zł /os.

    Turcja - Rejs Ahoj Licjo!
    Turcja
    Rejs Ahoj Licjo!
    4.57 opinii
    5 149 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 5 789 zł /os. -11%

    Najniższa cena przed obniżką: 4 929 zł /os.

    Turcja - W poszukiwaniu zaginionej Arki
    Turcja
    W poszukiwaniu zaginionej Arki
    5.4289 opinii
    3 719 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 4 589 zł /os. -18%

    Najniższa cena przed obniżką: 4 259 zł /os.

    Turcja - Dziedzictwo Osmanów
    Turcja
    Dziedzictwo Osmanów
    4.994 opinii
    2 499 zł /os.
     +30 zł TFG i TFP
     

    Cena początkowa: 3 389 zł /os. -26%

    Najniższa cena przed obniżką: 2 639 zł /os.