phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Wyniki Wyszukiwania Italia nie tylko w miniaturze

Atuty oferty

 • 3 parki rozrywki w 3 dni
 • wszystkie noclegi w jednym hotelu
 • krótkie przejazdy na miejscu

Italia nie tylko w miniaturze Kod: XITMIRA

Trasa
1 949PLN
Dorośli: 2 2 posiłki So 20.08 – Pt 26.08.22
Itaka
 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Włochy

Italia nie tylko w miniaturze

 • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Kod: XITMIRA
4.7 /6
84% klientów wystawiło opinię dobrą lub bardzo dobrą

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
 • Standard autokaru
LATO 2022
Opis

Wszystko co musisz wiedzieć na temat warunków podróżowania przeczytasz na Bezpieczne Wakacje

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch przez Czechy i Austrię z krótkimi postojami.

2. DZIEŃ. PADWA
Przyjazd przed południem do PADWY – słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali znani Polacy: Mikołaj Kopernik i Jan Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego, patrona rzeczy i osób zaginionych. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum, w tym m.in. Prato della Valle. Przejazd do hotelu w okolicy Rimini. Zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. ITALIA W MINIATURZE – OLTREMARE – RIMINI
Śniadanie. Wycieczka do parku rozrywki ITALIA W MINIATURZE. Wizyta w parku to wspaniała wyprawa do świata pełnego miniaturowych modeli (ok. 270) najsłynniejszych budowli Włoch i innych krajów europejskich. Kraina miniatur pozwala poczuć się jak Guliwer w Krainie Liliputów i przyjrzeć się najsłynniejszym zabytkom z zupełnie innej perspektywy. Park jednak to nie tylko zwiedzanie… musi być czas na dobrą zabawę. Są tu place z wieloma atrakcjami, symulatory, zjeżdżalnie wodne. Ci, którzy zmęczą się zabawą mogą zwiedzać miasteczko pociągiem, który porusza się z niewielką prędkością po jednej szynie, umocowanej na wysokości 6 m. Na młodych miłośników motoryzacji czeka interaktywne miasteczko, gdzie można poznać zasady ruchu drogowego siedząc za kierownicą miniaturowego samochodu. Bardziej romantyczni mogą odbyć rejs po słynnych kanałach Wenecji. Po kilkugodzinnych podróżach w świecie miniatur, zmiana na inny świat. Wielka przygoda w świecie zwierząt i podróże w czasie, czyli park tematyczny OLTREMARE. Można tutaj odbyć wędrówkę w czasie, począwszy od wielkiego wybuchu, w wyniku którego powstały galaktyki i nasza planeta Ziemia, przez pierwsze formy życia występujące w morzu i na lądzie, do epoki dinozaurów zakończonej ich tajemniczym wyginięciem. To wszystko można zobaczyć podczas prezentacji na największym w Europie ekranie wielowymiarowym. Ponadto znajduje się tu wiele zwierząt, które można zobaczyć na żywo, począwszy od hodowanych w gospodarstwach rolnych poprzez dzikie ptaki, mieszkańców oceanów a skończywszy na gadach i owadach. Największymi atrakcjami parku są pokazy tresury zwierząt. Delfiny, których ewolucje można obserwować z widowni lub przez wielką szybę pod wodą, cieszą się największą oglądalnością. Można także obserwować pokazy umiejętności ptaków drapieżnych lub występy postaci z bajek. Dla żądnych przygód stworzono tu krainę, w której toczy się nieustanna wodna bitwa pomiędzy uzbrojonymi w armatki wodne załogami łodzi a wodnymi działami umieszczonymi na brzegu. Przejazd do historycznego centrum RIMINI, w którym znajdują się m.in. Łuk Augusta, Most Tyberiusza, Plac Cavour, Plac Trzech Męczenników. Spacer po mieście. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. MIRABILANDIA
Śniadanie. Kontynuacja podróży po świecie bajki i rozrywki… wizyta w MIRABILANDII, krainie podzielonej na kilka stref, gdzie każdy bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie. Na najmłodszych czeka Bimbopoli – najbardziej oblegana kraina, dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, gdzie można znaleźć karuzele, dmuchane zjeżdżalnie, kulki i kolejki. Dla starszych przygotowano samochodowe tory wyścigowe, karuzele o ciekawych kształtach, poruszających się na różnych wysokościach. Przewidziano również atrakcje dla odważnych: wieża swobodnego spadania, czy osiąganie zawrotnych prędkości podczas przejazdu na rollercoasterze. W upalne dni oblegane są atrakcje związane z wodą: zjazdy z różnych wysokości po torach wodnych, spływy na tratwach o fantazyjnych kształtach oraz emocjonująca bitwa wodna, przy pomocy działek wodnych. W przerwach między atrakcjami odwiedzający mogą skorzystać ze sklepów i restauracji. Na szukających nieco mniej emocjonujących wrażeń czeka kino. Po całym dniu zabawy i intensywnych przeżyć, czas na wypoczynek. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. SAN MARINO
Śniadanie. Kolejny dzień to kontynuacja przygody w Mirabilandii do godzin popołudniowych i powrót do hotelu lub wypoczynek na plaży. Następnie wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) do SAN MARINO, najstarszej republiki na świecie, utworzonej w 301 roku przez św. Marinusa, którego imię dało nazwę państwu. Spacer po najstarszej części, powrót do hotelu. Czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

6. DZIEŃ. WENECJA
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do WENECJI – stolicy regionu Wenecja Eugenejska, miasta założonego w V w. przez uciekinierów przed prześladowaniami barbarzyńskich plemion Hunów. Przejazd autokarem na parking Tronchetto. Rejs słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka. Spacer obok jednego z najbardziej znanych mostów na świecie – Mostu Westchnień, obok siedziby dawnych władców miasta – Pałacu Dożów do bazyliki i na plac św. Marka – patrona Wenecji, którego szczątki spoczywają w świątyni. Spacer trasą turystyczną do Ponte Rialto, najstarszego mostu na Canale Grande. Powrót na plac św. Marka, czas wolny. Wyjazd do Polski przez Austrię i Czechy z krótkimi postojami.

7. DZIEŃ.
Powrót do Polski w godzinach porannych.

4 noclegi w hotelu klasy turystycznej*** w okolicy Rimini • 2-os. pokoje (możliwość 1 lub 2 dostawek) z łazienkami • wyżywienie (serwowane): 4 śniadania kontynentalne (wzmocnione), 4 obiadokolacje • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: taksa klimatyczna: ok. 10 EUR/os. (powyżej 14 lat); bilety wstępu do parków rozrywki: Mirabilandia (2 dni): ok. 42 EUR, Italia w Miniaturze: ok. 20 EUR, Oltremare: ok. 23 EUR; dzieci do 1 m wzrostu – wstęp wolny do parków; rejs po Wenecji, przewodnicy: ok. 55 EUR.
 2. Opłaty fakultatywne: San Marino: ok. 15 EUR/dorośli, ok. 12 EUR/dzieci.

Informacje o regionie
Galeria regionu

Włochy

Już od wieków wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże, a także znakomita kuchnia, przyciągają turystów na półwysep Apeniński. Tutaj sięgająca kilku tysięcy lat historia przeplata się ze światem mody, sportu oraz nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Położenie na mapie Trasa

Padwa • Italia w Miniaturze • Oltremare • Rimini • Mirabilandia • San Marino • Wenecja

Włochy to wymarzony kraj do dobrej zabawy z całą rodziną. Słońce, morze, wspaniałe zabytki i Włosi jako rodzice kochający swoje dzieciaki i bardzo tolerancyjni na ich wszystkie wybryki – oto idealne tło do wspaniałej przygody, jaką jest wycieczka do trzech fantastycznych parków rozrywki: Italia w Miniaturze, Oltremere i Mirabilandia. Miejsca stworzone po to aby bawić, ale także i uczyć. Arcydzieła włoskiej sztuki, świat zwierząt od prehistorii do czasów współczesnych – to tylko część atrakcji, jakie czekają w parkach rozrywki. Na trasie wycieczki jest Padwa, miasto św. Antoniego, Rimini, najsłynniejszy włoski kurort z urokliwym starym miastem i najbardziej romantyczne miejsce na świecie – Wenecja, która na pewno oczaruje każdego, bez względu na wiek. Warto również wybrać się do przepięknie położonego San Marino. Trasa we Włoszech: ok. 1000 km.

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch przez Czechy i Austrię z krótkimi postojami.
2. DZIEŃ. PADWA
Przyjazd przed południem do PADWY – słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali znani Polacy: Mikołaj Kopernik i Jan Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego, patrona rzeczy i osób zaginionych. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum, w tym m.in. Prato della Valle. Przejazd do hotelu w okolicy Rimini. Zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.
3. DZIEŃ. ITALIA W MINIATURZE – OLTREMARE – RIMINI
Śniadanie. Wycieczka do parku rozrywki ITALIA W MINIATURZE. Wizyta w parku to wspaniała wyprawa do świata pełnego miniaturowych modeli (ok. 270) najsłynniejszych budowli Włoch i innych krajów europejskich. Kraina miniatur pozwala poczuć się jak Guliwer w Krainie Liliputów i przyjrzeć się najsłynniejszym zabytkom z zupełnie innej perspektywy. Park jednak to nie tylko zwiedzanie… musi być czas na dobrą zabawę. Są tu place z wieloma atrakcjami, symulatory, zjeżdżalnie wodne. Ci, którzy zmęczą się zabawą mogą zwiedzać miasteczko pociągiem, który porusza się z niewielką prędkością po jednej szynie, umocowanej na wysokości 6 m. Na młodych miłośników motoryzacji czeka interaktywne miasteczko, gdzie można poznać zasady ruchu drogowego siedząc za kierownicą miniaturowego samochodu. Bardziej romantyczni mogą odbyć rejs po słynnych kanałach Wenecji. Po kilkugodzinnych podróżach w świecie miniatur, zmiana na inny świat. Wielka przygoda w świecie zwierząt i podróże w czasie, czyli park tematyczny OLTREMARE. Można tutaj odbyć wędrówkę w czasie, począwszy od wielkiego wybuchu, w wyniku którego powstały galaktyki i nasza planeta Ziemia, przez pierwsze formy życia występujące w morzu i na lądzie, do epoki dinozaurów zakończonej ich tajemniczym wyginięciem. To wszystko można zobaczyć podczas prezentacji na największym w Europie ekranie wielowymiarowym. Ponadto znajduje się tu wiele zwierząt, które można zobaczyć na żywo, począwszy od hodowanych w gospodarstwach rolnych poprzez dzikie ptaki, mieszkańców oceanów a skończywszy na gadach i owadach. Największymi atrakcjami parku są pokazy tresury zwierząt. Delfiny, których ewolucje można obserwować z widowni lub przez wielką szybę pod wodą, cieszą się największą oglądalnością. Można także obserwować pokazy umiejętności ptaków drapieżnych lub występy postaci z bajek. Dla żądnych przygód stworzono tu krainę, w której toczy się nieustanna wodna bitwa pomiędzy uzbrojonymi w armatki wodne załogami łodzi a wodnymi działami umieszczonymi na brzegu. Przejazd do historycznego centrum RIMINI, w którym znajdują się m.in. Łuk Augusta, Most Tyberiusza, Plac Cavour, Plac Trzech Męczenników. Spacer po mieście. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
4. DZIEŃ. MIRABILANDIA
Śniadanie. Kontynuacja podróży po świecie bajki i rozrywki… wizyta w MIRABILANDII, krainie podzielonej na kilka stref, gdzie każdy bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie. Na najmłodszych czeka Bimbopoli – najbardziej oblegana kraina, dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, gdzie można znaleźć karuzele, dmuchane zjeżdżalnie, kulki i kolejki. Dla starszych przygotowano samochodowe tory wyścigowe, karuzele o ciekawych kształtach, poruszających się na różnych wysokościach. Przewidziano również atrakcje dla odważnych: wieża swobodnego spadania, czy osiąganie zawrotnych prędkości podczas przejazdu na rollercoasterze. W upalne dni oblegane są atrakcje związane z wodą: zjazdy z różnych wysokości po torach wodnych, spływy na tratwach o fantazyjnych kształtach oraz emocjonująca bitwa wodna, przy pomocy działek wodnych. W przerwach między atrakcjami odwiedzający mogą skorzystać ze sklepów i restauracji. Na szukających nieco mniej emocjonujących wrażeń czeka kino. Po całym dniu zabawy i intensywnych przeżyć, czas na wypoczynek. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
5. DZIEŃ. SAN MARINO
Śniadanie. Kolejny dzień to kontynuacja przygody w Mirabilandii do godzin popołudniowych i powrót do hotelu lub wypoczynek na plaży. Następnie wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) do SAN MARINO, najstarszej republiki na świecie, utworzonej w 301 roku przez św. Marinusa, którego imię dało nazwę państwu. Spacer po najstarszej części, powrót do hotelu. Czas wolny, obiadokolacja, nocleg.
6. DZIEŃ. WENECJA
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do WENECJI – stolicy regionu Wenecja Eugenejska, miasta założonego w V w. przez uciekinierów przed prześladowaniami barbarzyńskich plemion Hunów. Przejazd autokarem na parking Tronchetto. Rejs słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka. Spacer obok jednego z najbardziej znanych mostów na świecie – Mostu Westchnień, obok siedziby dawnych władców miasta – Pałacu Dożów do bazyliki i na plac św. Marka – patrona Wenecji, którego szczątki spoczywają w świątyni. Spacer trasą turystyczną do Ponte Rialto, najstarszego mostu na Canale Grande. Powrót na plac św. Marka, czas wolny. Wyjazd do Polski przez Austrię i Czechy z krótkimi postojami.
7. DZIEŃ.
Powrót do Polski w godzinach porannych.

ŚWIADCZENIA: 4 noclegi w hotelu klasy turystycznej*** w okolicy Rimini • 2-os. pokoje (możliwość 1 lub 2 dostawek) z łazienkami • wyżywienie (serwowane): 4 śniadania kontynentalne (wzmocnione), 4 obiadokolacje • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: taksa klimatyczna: ok. 10 EUR/os. (powyżej 14 lat); bilety wstępu do parków rozrywki: Mirabilandia (2 dni): ok. 42 EUR, Italia w Miniaturze: ok. 20 EUR, Oltremare: ok. 23 EUR; dzieci do 1 m wzrostu – wstęp wolny do parków; rejs po Wenecji, przewodnicy: ok. 55 EUR.
 2. Opłaty fakultatywne: San Marino: ok. 15 EUR/dorośli, ok. 12 EUR/dzieci.
Położenie na mapie
Opinie klientów (95)

Ocena ogólna

4.7/6

Klienci wyróżnili:

 • Program wycieczki/trasę
 • Korzystny stosunek jakości do ceny
 • Standard autokaru
84%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 4.7
 • 5.3
 • 3.5
 • 4.0
 • 4.2
 • 4.5

Pokaż recenzje od:

6/6
41-50 lat, z rodziną lipiec 2021
Bardzo udany wyjazd, dzieci zachwycone. Na pewno jeszcze gdzieś razem z Itaką pojedziemy lub polecimy. Super . rozwiń
Bardzo udany wyjazd, dzieci zachwycone. Na pewno jeszcze gdzieś razem z Itaką pojedziemy lub polecimy. Super .
 • 5
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
zwiń
4/6
50+ lat, z partnerem/ką lipiec 2019
Wycieczka typowo dla rodziny, nie jesteśmy z mężem emerytami i chętnie korzystamy z różnych atrakcji to byliśmy zadowoleni. Dla nas nie stanowił problem skorzystania z atrakcji Mirabilandii. (...) rozwiń
Wycieczka typowo dla rodziny, nie jesteśmy z mężem emerytami i chętnie korzystamy z różnych atrakcji to byliśmy zadowoleni. Dla nas nie stanowił problem skorzystania z atrakcji Mirabilandii. Śniadania "wzmocnione" to pół plasterka szynki konserwowej, pół plasterka mielonki i pół plasterka żółtego sera, masła nie starczało na jedną kromkę pieczywa, za to maleńkich opakowań z marmoladą do woli. Śniadanie o godz 8, kolacja o 19, w czasie wyjazdu oczywiście można zjeść, ale to kwota co najmniej 20 EURO na osobę, Kolacje akuratne, przed snem. Biuro Itaka powinno zaiteresować się "śniadaniami wzmocnionymi"aby były dla dorosłych a nie dla dzieci. Pokoje codziennie sprzątane. W autokarze toaleta nieczynna, film Shrek to przegięcie. Wyjazd z Warszawy planowo o 10,a wyjazd pół godziny później, o 12--przerwa 1 godzinna pod Bełchatowem, przyjazd do Opola o 16, a przesiadka w Opolu na inny autokar o 18 - wiem, że trzeba zostawić zapas, ale kiedy z Katowic spóźnił się bus to znów dodatkowo czekaliśmy 1 godzinę. Siedzenia w autokorze dla liliputów albo dla dzieci, bo nie dla dorosłych ani dla młodzieży ( mamy ją już wyrośniętą). Przyjazd do Padwy o 8 rano - zwiedzanie do 11( bez względu na pogodę - właśnie padało), zakwaterowanie w hotelu o 14. Przewodniczka ( Pani przed trzydziestką)nie dostosowała tempa chodu do osób starszych (choć biuro zapewniało,że tak będzie), proszę przgotować monety 50 centoeurowe na toalety( w Wenecji nawet 1,5 EURO) . Biuro Itaka powinno w opisie umieścić, że kwota w EURO to kwota za wejścia i parkingi. W drodze powrotnej z Opola do Warszawy przez Łódź - w Łodzi toaleta publiczna, gdzie 7 osób korzystało 1 godzinę, chyba porażka w połączeniu antenowym. Podróż do Rimini 26 godzin, powrót 25 godzin, ale i tak czekaliśmy na połączenia antenowe. Poztyw dla organizacji we Włoszech, podróż dla wytrzymałych.
 • 5
 • 4
 • 2
 • 2
 • 2
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką lipiec 2019
Super wycieczka. Wycieczka bardzo fajna, spełniła nasze oczekiwania. Parki piękne, godne zobaczenia. Mirabilandia super, zarówno zjeżdżalnie, jak i Mirabeach, bardzo fajnie zorganizowany (...) rozwiń
Super wycieczka. Wycieczka bardzo fajna, spełniła nasze oczekiwania. Parki piękne, godne zobaczenia. Mirabilandia super, zarówno zjeżdżalnie, jak i Mirabeach, bardzo fajnie zorganizowany Aquapark z plażami i licznymi basenami. W Oltremare piękny pokaz delfinów, a Park Miniatur nas zachwycił zarówno budowlami mini, jak i mini Wenecją oraz zjeżdżalniami. Dużo czasu wolnego dla siebie, i w czasie zwiedzania Wenecji, Padwy czy Rimini. Nam to pasowało bardzo. Jeden dzień zrobiliśmy sobie wolny i plażowaliśmy na czystej plaży piaskowej i w ciepłej czystej wodzie. Super. Hotel oddalony od plaży 5 minut. Standard Hotelu Victory normalny jak na 3 gwiazdki, ale sufit w łazience do remontu. Wyżywienie w hotelu również mogłoby być lepsze. Niby śniadanie wzmocnione, ale chrupek do mleka dla dzieci nie było. Obiady ...codziennie makaron, a drugie danie słabe ( frytki z kotletem czy rybą. Małe porcje. Dzieci nie jadły chętnie tych posiłków . Za to kawa i czekolada były smaczne. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i już planujemy kolejną wycieczkę.
 • 6
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z rodziną lipiec 2019
Bardzo fajnie spędzony czas z dzieckiem. Program - dostosowany do dzieci. Intensywność i czas na atrakcje - dostosowana do dzieci. Jedzenie - OK. Pokoje - OK. Ogólnie - (...) rozwiń
Bardzo fajnie spędzony czas z dzieckiem. Program - dostosowany do dzieci. Intensywność i czas na atrakcje - dostosowana do dzieci. Jedzenie - OK. Pokoje - OK. Ogólnie - fajnie spędzony czas z dzieckiem.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z rodziną lipiec 2019
Doskonale zorganizowany program- atrakcje dostowane zarówno do małych dzieci (Oceanarium w Oltremare), młodzieży (park rozrywki Mirabilandia) i dorosłych ("degustacja" w San Marino).Pięknie mogą (...) rozwiń
Doskonale zorganizowany program- atrakcje dostowane zarówno do małych dzieci (Oceanarium w Oltremare), młodzieży (park rozrywki Mirabilandia) i dorosłych ("degustacja" w San Marino).Pięknie mogą spędzić czas żądni przygód single, ciekawe świata zakochane pary, szukające atrakcji i wytchnienia rodziny z dziećmi oraz realizujący swoje marzenia emeryci.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
31-40 lat, z rodziną sierpień 2018
Wycieczka bardzo fajna, przygotowana z myślą o dzieciach, program bardzo fajny dla każdego, jednak ceny wycieczek fakultatywnych jakie opisane są w programie są zawyżone w stosunku do tego co (...) rozwiń
Wycieczka bardzo fajna, przygotowana z myślą o dzieciach, program bardzo fajny dla każdego, jednak ceny wycieczek fakultatywnych jakie opisane są w programie są zawyżone w stosunku do tego co płacone jest na miejscu. Ja byłam z 12 i 5 letnim dzieckiem i za całą naszą trójkę płaciłam jednakowe ceny, pomimo że na cenach biletów opłaty za dzieci były niższe.
 • 6
 • 3
 • 2
 • 6
 • 6
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką sierpień 2018
Ogólnie bardzo fajna wycieczka. ALE na miejscu został zmieniony plan wycieczki - moim zdaniem mieliśmy przez to mniej czasu na zwiedzanie np Italii w miniaturze. Bilety na miejscu są dużo tańsze (...) rozwiń
Ogólnie bardzo fajna wycieczka. ALE na miejscu został zmieniony plan wycieczki - moim zdaniem mieliśmy przez to mniej czasu na zwiedzanie np Italii w miniaturze. Bilety na miejscu są dużo tańsze niż u przewodnika. Dzieci płacą dużo mniej na liście specjalnie zaznaczałam że córka nie ma 140cm. Dwa posiłki dzieci dostały w mniejszej porcji a płaciłam za całą. Bilety przekazane przez przewodnika miały inne kwoty niż wpłacie pieniądze - u dzieci różnica była bardzo dużą. Hotel choć wycieczka kierowana była do dzieci nie miał dla nich zaplecza w postaci choćby małego podwórka.
 • 5
 • 3
 • 3
 • 6
 • 5
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką sierpień 2018
Wycieczka przygotowana dla dzieci. Ciekawy program. Duża wiedza pilota wycieczki przekazana w ciekawy sposób. Elastyczność programu dostosowana do potrzeb uczestników. Hotel w dobrym położeniu (...) rozwiń
Wycieczka przygotowana dla dzieci. Ciekawy program. Duża wiedza pilota wycieczki przekazana w ciekawy sposób. Elastyczność programu dostosowana do potrzeb uczestników. Hotel w dobrym położeniu blisko plaży, blisko sklep spożywczy i smaczna pizza. Wg mnie jedynym minusem są serwowane posiłki bez możliwości wyboru - co nie do końca sprawdza się w przypadku dzieci. Bardzo serdecznie polecam wyjazd. Dziecko bardzo zadowolone :)
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
50+ lat, z partnerem/ką sierpień 2018
Generalnie oceniam, że wycieczka spełniła moje oczekiwania. Program wycieczki atrakcyjny dla dzieci i ich opiekunów, wyżywienie smaczne i wystarczające, standard autokaru odpowiedni, opieka (...) rozwiń
Generalnie oceniam, że wycieczka spełniła moje oczekiwania. Program wycieczki atrakcyjny dla dzieci i ich opiekunów, wyżywienie smaczne i wystarczające, standard autokaru odpowiedni, opieka pilota poprawna. Natomiast nie jestem zadowolona z łazienki w pokoju hotelowym, a szczególnie z prysznica z zasłonką i wodą rozlewającą się po zasłonce na podłodze łazienki. Również nie podoba mi się długi czas oczekiwania na autokar na trasie z miasta startowego do Opola z przesiadką oraz z Opola do miasta powrotu z przesiadką w czasie podróży. Według mnie z rozkładu jazdy autobusów wynika, że co najmniej o 1 godzinę można skrócić czas oczekiwania w mieście przesiadki zarówno w drodze do Opola jak i w drodze powrotnej.
 • 6
 • 2
 • 6
 • 3
 • 6
zwiń
6/6
41-50 lat, z partnerem/ką sierpień 2018
Bardzo fajna wycieczka . Będę poleciała rodzicom z dziećmi. rozwiń
Bardzo fajna wycieczka . Będę poleciała rodzicom z dziećmi.
 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 4
zwiń
5/6
31-40 lat, z partnerem/ką sierpień 2018
Wycieczka rewelacyjna w szczególności dla dzieci. Zabawie przyświeca nauka, poszerzanie horyzontów najmłodszych. Program wycieczki bogaty, przez czas trwania wyjazdu ani razu nie padło „Mamo, (...) rozwiń
Wycieczka rewelacyjna w szczególności dla dzieci. Zabawie przyświeca nauka, poszerzanie horyzontów najmłodszych. Program wycieczki bogaty, przez czas trwania wyjazdu ani razu nie padło „Mamo, nudzi mi się”, za to uśmiech i podekscytowanie towarzyszyły przez cały czas.
 • 6
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
zwiń
5/6
41-50 lat, z rodziną sierpień 2018
Ogolna ocena 5/6 rozwiń
Ogolna ocena 5/6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
zwiń
1/6
31-40 lat, z rodziną sierpień 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 2
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
zwiń
6/6
41-50 lat, lipiec 2018
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Wrażenia super pozytywne. Syn zadowolony, opalony i bogatszy o nowe przyjaźnie.Miejsca warte obejrzenia, cudowne. Park rozrywki spełnia oczekiwania zarówno (...) rozwiń
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Wrażenia super pozytywne. Syn zadowolony, opalony i bogatszy o nowe przyjaźnie.Miejsca warte obejrzenia, cudowne. Park rozrywki spełnia oczekiwania zarówno dzieci jak i dorosłych.Pogoda dopisała.Żal było wyjeżdżać.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
26-30 lat, lipiec 2018
program wycieczki spełnił moje oczekiwania, córka była zachwycona . Dobór atrakcji dopasowany doskonale do młodego klienta. Jedynie mam zastrzeżenia do pilota wycieczki- mało informacji podanych (...) rozwiń
program wycieczki spełnił moje oczekiwania, córka była zachwycona . Dobór atrakcji dopasowany doskonale do młodego klienta. Jedynie mam zastrzeżenia do pilota wycieczki- mało informacji podanych do wiadomości uczestników wycieczki nt. zabytków, które mijaliśmy podczas zwiedzania. Rozumiem,ze jest to jego praca i może już jest zmęczony opowiadaniem po raz enty tego samego- ale taki wybrał zawód.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 3
zwiń
4/6
31-40 lat, lipiec 2018
Wycieczka jak najbardziej godna polecenia dla osób z dziećmi jak i dorosłych podróżujących w parach, każdy mógł znaleźć coś dla siebie dzięki temu, że nie trzeba było korzystać z wszystkich (...) rozwiń
Wycieczka jak najbardziej godna polecenia dla osób z dziećmi jak i dorosłych podróżujących w parach, każdy mógł znaleźć coś dla siebie dzięki temu, że nie trzeba było korzystać z wszystkich wycieczek dodatkowych. Na plus również pobyt w jednym hotelu z bardzo bliskim dojściem do plaży, tylko korzystać ;)
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 3
zwiń
4/6
41-50 lat, lipiec 2018
Praca pilota beznadziejna!!! rozwiń
Praca pilota beznadziejna!!!
 • 5
 • 3
 • 3
 • 4
 • 4
zwiń
4/6
31-40 lat, lipiec 2018
Program i wycieczka super. Pilot Pani Maria G masakra. Zero współpracy z wczasowiczami, o niczym nas nie informowała. Hotel też porażka, mrówki, toalety bardzo małe, brak prysznica jest tylko (...) rozwiń
Program i wycieczka super. Pilot Pani Maria G masakra. Zero współpracy z wczasowiczami, o niczym nas nie informowała. Hotel też porażka, mrówki, toalety bardzo małe, brak prysznica jest tylko słuchawka prysznicowa nad zlewem. Ale jeżeli chodzi o samą wycieczkę i program to bardzo polecam za równo dla dzieci jak i dorosłych.
 • 5
 • 1
 • 5
 • 4
 • 4
zwiń
4/6
41-50 lat, lipiec 2018
Może być słaba organizacja za szybko wszystko zwiedznie z marszu. rozwiń
Może być słaba organizacja za szybko wszystko zwiedznie z marszu.
 • 4
 • 4
 • 5
 • 2
 • 4
zwiń
3/6
31-40 lat, lipiec 2018
Mając porównanie z ubiegłoroczna wycieczka Włoskie Safari stwierdzam iż mieliśmy zbyt mało czasu wolnego w Padwie i Wenecji pilot wycieczki pozostawial wiele do życzenia kompletnie (...) rozwiń
Mając porównanie z ubiegłoroczna wycieczka Włoskie Safari stwierdzam iż mieliśmy zbyt mało czasu wolnego w Padwie i Wenecji pilot wycieczki pozostawial wiele do życzenia kompletnie niezainteresowany potrzebami swoich podopiecznych zerowa informacja..Hotel skromny czysty lecz brak kabin prysznicowych to już troche zawiele za to pracownicy hotelu przesympatyczni jedzenie średnie makarony były dobre.Parki rozrywki super dużo atrakcji dla każdego Wenecja przepiękna.
 • 5
 • 3
 • 3
 • 4
 • 5
zwiń
5/6
31-40 lat, lipiec 2018
Pod względem organizacyjnym wycieczka bez zastrzeżeń. Za mało czasu wolnego. Przydałby się dodatkowy dzień, by poleżeć nad morzem. rozwiń
Pod względem organizacyjnym wycieczka bez zastrzeżeń. Za mało czasu wolnego. Przydałby się dodatkowy dzień, by poleżeć nad morzem.
 • 6
 • 1
 • 2
 • 4
 • 4
zwiń
2/6
41-50 lat, lipiec 2018
Bardzo fajna wycieczka. Program dostosowany do dzieci ale i dorośli mieli co oglądać i dobrze się bawili . Trochę mało czasu na plażowanie nad morzem i na Rimini, które jest bardzo piękne i (...) rozwiń
Bardzo fajna wycieczka. Program dostosowany do dzieci ale i dorośli mieli co oglądać i dobrze się bawili . Trochę mało czasu na plażowanie nad morzem i na Rimini, które jest bardzo piękne i oddaje klimat Włoch, zwłaszcza stara część. Nam udało się dosłownie przebiec przez miasto i raz poplazować nad morzem ale tylko dlatego , że zrezygnowałysmy z drugiego dnia Mirabilandii. Przy tym programie zabrakło może dnia lub dwóch dni na czas wolny.
 • 5
 • 3
 • 3
 • 3
 • 5
zwiń
3/6
41-50 lat, z partnerem/ką czerwiec 2018
brak opisu rozwiń
brak opisu
 • 3
 • 2
 • 3
 • 1
 • 3
zwiń
6/6
41-50 lat, czerwiec 2018
Jestem bardzo zadowolona. rozwiń
Jestem bardzo zadowolona.
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
zwiń
4/6
31-40 lat, czerwiec 2018
Program wycieczki bardzo ciekawy. Jeśli chodzi o parki rozrywki Oltemare nas nie zachwyciło (zdecydowanie można poświęcić na pobyt w parku dużo mniej czasu) . Pilot wycieczki Pani Ela bardzo (...) rozwiń
Program wycieczki bardzo ciekawy. Jeśli chodzi o parki rozrywki Oltemare nas nie zachwyciło (zdecydowanie można poświęcić na pobyt w parku dużo mniej czasu) . Pilot wycieczki Pani Ela bardzo miła i pomocna. Komfort hotelu bardzo przeciętny, za to obsługa bardzo miła, a i wyżywienie jak na ten standard całkiem przyzwoite. Hotel w bardzo bliskiej odległości od plaży, na duży plus.
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
 • 5
zwiń

Sprawdź cenę

Twój wybór wczasów

Włochy

Italia nie tylko w miniaturze

zmień wariant wakacji
 • Dojazd własny
Wybierz
Dorosły
1 949pln
Łączna kwota sprawdź szczegóły ceny pln razem
Rezerwuj
Przejdziesz do bezpiecznego procesu rezerwacji
 • wyślij zapytanie
 • callcenter.tel_pl
 • 801 066 777
 • 77 4476 777
 • Infolinie dostępne: pn-pt: 8-22 sob-ndz: 9-20
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter