phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Search Results Apartamenty Górna Resort

Offer advantages

 • wypocznij z rodziną
 • w malowniczej Szklarskiej Porębie
 • apartamenty z aneksami kuchennymi
 • strefa spa w Radisson Hotel Szklarska Poręba

Apartamenty Górna Resort Code: SPLAPGO

37PLN
Dorośli: 2 bez wyżywienia Sun 18.12 – Tue 20.12.22
Itaka

Apartamenty Górna Resort

Code: SPLAPGO
Description

w SZKLARSKIEJ PORĘBIE, ok. 4 km od Wodospadu Szklarki i Wodospadu Kamieńczyka, ok. 16 km od Świątyni Wang w Karpaczu, ok. 18 km od Jeleniej Góry, ok. 125 km od Wrocławia.

brak oficjalnej kategoryzacji, 4 piętra, winda; parking (ograniczona liczba miejsc, na zapytanie); bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane zwierzęta domowe do 5 kg (na zapytanie; za opłatą: ok. 30 PLN/doba); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard; przy zakwaterowaniu wymagany depozyt (płatny w gotówce) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu: 500 PLN/apartament/pobyt.

apartament z 1 sypialnią: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 40-50 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc), sypialnia, salon, rozkładana sofa, aneks kuchenny, internet bezprzewodowy, telewizja, zestaw do kawy/herbaty; balkon (stolik i krzesełka), widok na okolicę; obowiązkowa opłata za sprzątanie końcowe: 180 PLN/apartament/pobyt.

strefa spa (w Radisson Hotel Szklarska Poręba, ok. 5 km od budynku apartamentów): bezpłatnie: kryty basen z ogrodem zimowym, sauna, zewnętrzne jacuzzi; płatne: masaże, sesje relaksacyjne i kosmetyczne.

www.vacationclub.pl
Adres: ul. Górna 19a i 19b, Szklarska Poręba
Zakwaterowanie, odbiór i zwrot kluczy w Cristal Resort Szklarska Poręba, ul. Kołłątaja 4A; tel. do recepcji: 0048/756106888.

 • Wi-Fi
 • parking
 • wstęp do strefy spa

Region information
Region gallery

Polska — Góry

Polskie góry to niesamowite krajobrazy o każdej porze dnia i… idealne miejsce na wakacje dla aktywnych! Dobrze oznaczone górskie szlaki to okazja do podziwiania pięknych widoków i spotkań z dziką przyrodą.

Zapraszamy na rodzinny wypoczynek w komfortowych i przestronnych apartamentach u podnóża Karkonoszy. Położony w malowniczej, spokojnej okolicy z łatwym dostępem do licznych atrakcji Szklarskiej Poręby świetnie sprawdzi się zarówno na zimowe szaleństwo na stokach, jak i letni relaks w rodzinnym gronie. Oferuje wygodne apartamenty z salonem i sypialnią, wszystkie wyposażone w aneksy kuchenne, na miejscu jest także bezpłatny parking i dostępu do internetu. Goście mogą korzystać ze strefy spa z krytym basenem, sauną i jacuzzi w Radisson Hotel Szklarska Poręba.

POŁOŻENIE: w SZKLARSKIEJ PORĘBIE, ok. 4 km od Wodospadu Szklarki i Wodospadu Kamieńczyka, ok. 16 km od Świątyni Wang w Karpaczu, ok. 18 km od Jeleniej Góry, ok. 125 km od Wrocławia.

APARTAMENTY: brak oficjalnej kategoryzacji, 4 piętra, winda; parking (ograniczona liczba miejsc, na zapytanie); bezpłatny internet bezprzewodowy; akceptowane zwierzęta domowe do 5 kg (na zapytanie; za opłatą: ok. 30 PLN/doba); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard; przy zakwaterowaniu wymagany depozyt (płatny w gotówce) na poczet potencjalnych wydatków w hotelu: 500 PLN/apartament/pobyt.

APARTAMENT:apartament z 1 sypialnią: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek dla dzieci), ok. 40-50 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc), sypialnia, salon, rozkładana sofa, aneks kuchenny, internet bezprzewodowy, telewizja, zestaw do kawy/herbaty; balkon (stolik i krzesełka), widok na okolicę; obowiązkowa opłata za sprzątanie końcowe: 180 PLN/apartament/pobyt.

SPORT I ROZRYWKA: strefa spa (w Radisson Hotel Szklarska Poręba, ok. 5 km od budynku apartamentów): bezpłatnie: kryty basen z ogrodem zimowym, sauna, zewnętrzne jacuzzi; płatne: masaże, sesje relaksacyjne i kosmetyczne.

KONTAKT: www.vacationclub.pl
Adres: ul. Górna 19a i 19b, Szklarska Poręba
Zakwaterowanie, odbiór i zwrot kluczy w Cristal Resort Szklarska Poręba, ul. Kołłątaja 4A; tel. do recepcji: 0048/756106888.

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • parking
 • wstęp do strefy spa

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Location on the map
Local excursions

Offer details

Twój wybór wczasów

Apartamenty Górna Resort

zmień wariant wakacji
 • Own transport
Select
Adult
37gbp
Total amount sprawdź szczegóły ceny 74 gbp razem
Book now
You will proceed to a secure booking process
arrow-rightarrow-rightclock