phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Search Results Hotel NAT Ustroń

Offer advantages

  • rozbudowana baza zabiegowa i profesjonalne zabiegi lecznicze
  • baza wypadowa do szlaków Beskidu Śląskiego
  • komfortowe pokoje
  • smaczna kuchnia

Hotel NAT Ustroń Code: SPLUSTR

82PLN
Dorośli: 2 śniadania Mon 29.08 – Wed 31.08.22
Itaka

Hotel NAT Ustroń

Code: SPLUSTR
Description

w centrum miejscowości uzdrowiskowej USTROŃ z bulwarami wiślanymi, restauracjami, sklepami, barami oraz kawiarniami, najbliższy minimarket ok. 1 km od hotelu, ok. 1 km od Pijalni Wód w Parku Zdrojowym, ok. 1,7 km od Leśnego Parku Niespodzianek, ok. 3,6 km od Kolei Linowej Czantoria (szczyt z wieżą widokową), ok. 10 km od Wisły, ok. 85 km od Katowic, stacja kolejowa Ustroń Polana ok. 1 km od hotelu (na trasie Katowice-Wisła).

trzygwiazdkowy, w jednym budynku z hostelem Ziemowit, 71 pokoi, 2 piętra, winda, lobby, recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia polska i regionalna; sala konferencyjna; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking (ok. 10 PLN/dzień), wymagana wcześniejsza rezerwacja, ograniczona liczba miejsc, wypożyczalnia rowerów; akceptowane zwierzęta domowe (psy; płatne: ok. 30 PLN/dzień); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 18 m², zadbany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon; pokoje z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami na zamówienie.

basen kryty, ok. 70 m², przy basenie bezpłatne leżaki; jacuzzi, sala fitness, siłownia zewnętrzna, sauna, piłkarzyki, sala fitness; sala zabaw dla dzieci; za opłatą: centrum odnowy biologicznej: szeroka oferta masaży i zabiegów.

0048/338543486, www.nat.pl

Address: ul. Szpitalna 88, 43-450 Ustroń - Zobacz na mapie

  • Wi-Fi

Region information
Region gallery

Polska — Góry

Polskie góry to niesamowite krajobrazy o każdej porze dnia i… idealne miejsce na wakacje dla aktywnych! Dobrze oznaczone górskie szlaki to okazja do podziwiania pięknych widoków i spotkań z dziką przyrodą.

Położony w malowniczej okolicy w centrum Ustronia, w pobliżu licznych restauracji i kawiarni, Parku Zdrojowego i Pijalni Wód, jest świetnym miejscem na ucieczkę od codziennej rutyny. Na Gości czeka centrum odnowy biologicznej z profesjonalnymi zabiegami oraz komfortowe pokoje, w których można wygodnie wypocząć. Możesz też wypożyczyć rower i wybrać się na przejażdżkę po okolicy – piękne tereny i górski klimat sprzyjają aktywności na świeżym powietrzu. Ta uzdrowiskowa miejscowość stwarza idealne warunki do relaksu dla osób w każdym wieku.

POŁOŻENIE: w centrum miejscowości uzdrowiskowej USTROŃ z bulwarami wiślanymi, restauracjami, sklepami, barami oraz kawiarniami, najbliższy minimarket ok. 1 km od hotelu, ok. 1 km od Pijalni Wód w Parku Zdrojowym, ok. 1,7 km od Leśnego Parku Niespodzianek, ok. 3,6 km od Kolei Linowej Czantoria (szczyt z wieżą widokową), ok. 10 km od Wisły, ok. 85 km od Katowic, stacja kolejowa Ustroń Polana ok. 1 km od hotelu (na trasie Katowice-Wisła).

HOTEL: trzygwiazdkowy, w jednym budynku z hostelem Ziemowit, 71 pokoi, 2 piętra, winda, lobby, recepcja, restauracja – dania w formie bufetu, kuchnia polska i regionalna; sala konferencyjna; bezpłatny internet bezprzewodowy; za opłatą: parking (ok. 10 PLN/dzień), wymagana wcześniejsza rezerwacja, ograniczona liczba miejsc, wypożyczalnia rowerów; akceptowane zwierzęta domowe (psy; płatne: ok. 30 PLN/dzień); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 18 m², zadbany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon; pokoje z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami na zamówienie.

SPORT I ROZRYWKA: basen kryty, ok. 70 m², przy basenie bezpłatne leżaki; jacuzzi, sala fitness, siłownia zewnętrzna, sauna, piłkarzyki, sala fitness; sala zabaw dla dzieci; za opłatą: centrum odnowy biologicznej: szeroka oferta masaży i zabiegów.

KONTAKT: 0048/338543486, www.nat.pl
Address: ul. Szpitalna 88, 43-450 Ustroń - Zobacz na mapie

GRATIS:
  • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel w danym momencie. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Location on the map
Local excursions

Offer details

Twój wybór wczasów

Hotel NAT Ustroń

zmień wariant wakacji
  • Own transport
Select
Adult
82gbp
Total amount sprawdź szczegóły ceny 165 gbp razem
Book now
You will proceed to a secure booking process
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter