phone mobile heart Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
> >Результаты Поиска> >

W rytmie flamenco

Преимущества предложения

 • Żagiel Itaki
 • Granada – perła Andaluzji
 • zabytki architektury mauretańskiej
 • malownicze górskie krajobrazy i tętniące życiem południe
 • degustacja oliwy i szynki jamón ibérico
 • jedna z najlepiej ocenianych wycieczek
 • przedłuż wakacje na Costa del Sol

W rytmie flamenco Код: AGPANDA

Маршрут
48 201PLN
Взрослые: 2 2 posiłki Пн 23.03 – Пн 30.03.20 (8 дней)
Itaka

W rytmie flamenco Код: AGPANDA Испания

Расположение на карте Маршрут

Malaga • Mijas • Ronda • Gibraltar • Kadyks • Sewilla • Kordoba • Granada • Lanjarón • Nerja

W Andaluzji można odnaleźć wszystko to, co kojarzy się z Hiszpanią: flamenco, kastaniety, corridę, białe wioski, piaszczyste plaże i oczywiście hiszpańskie słońce. Każdy zakątek regionu pamięta czasy Wielkiego Kalifatu Zachodniego, dlatego nie brakuje tu zabytków o arabskim charakterze, ale i tych należących do kultury klasycznej Hiszpanii. Proponujemy podróż po najciekawszych miejscach regionu: na trasie słynne zabytki Maurów w Kordobie, Sewilli i Granadzie, pięknie położona Ronda, zabytki z listy UNESCO i małe urokliwe miasteczka. W programie fakultatywnym pokaz flamenco i objazd Gibraltaru. Po intensywnym zwiedzaniu proponujemy wypoczynek w hotelu wybranym z bogatej oferty ITAKI. Trasa w Hiszpanii: ok. 1200 km. W 2019 r. wycieczka otrzymała ŻAGIEL ITAKI za atrakcyjny program.

Описание предложения

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot do Malagi. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny przylotu). Kolacja i nocleg.

2. DZIEŃ. MALAGA – MIJAS – RONDA (trasa: ok. 220 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do MALAGI, jednego z najstarszych miast portowych w basenie Morza Śródziemnego. Spacer eleganckimi uliczkami pełnymi tradycyjnych barów tapas i kawiarni do XVI-wiecznej katedry, domu narodzin Pabla Picassa oraz olbrzymiej arabskiej fortecy Alcazaba, siedziby mauretańskich władców z IX w. Przejazd do MIJAS, malowniczego miasteczka typu pueblo blanco, zwanego klejnotem Costa del Sol. Mijas pełne jest urokliwych zakątków, a rolę taksówek odgrywają tu osiołki. Po południu przejazd do położonej wśród dziewiczych wzgórz RONDY, jednego z najstarszych miasteczek Hiszpanii. Zwiedzanie Plaza de Toros, jednej z najstarszych aren corridy. Spacer po mauretańskiej starówce: widowiskowy XVIII-wieczny Nowy Most, z którego rozpościera się imponujący widok na 130-metrową przepaść wąwozu Tag, w którym przepływa rzeka Guadalevín, Plaza Duquesa de Parcent – najbardziej malowniczy plac miasta z ratuszem, Casa de San Juan Bosco, XIV­­-­wieczny pałac Mondragón, znany także jako pałac markiza Villasierra. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. GIBRALTAR – KADYKS (trasa: ok. 280 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do GIBRALTARU, enklawy brytyjskiej na Półwyspie Iberyjskim, półwyspu o długości zaledwie 6 km. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd do punktu widokowego Punta de Europa, skąd rozciąga się wspaniały widok na Cieśninę Gibraltarską i góry Atlas na kontynencie afrykańskim, gdzie znajduje się pomnik upamiętniający tragiczną śmierć generała Władysława Sikorskiego, przejazd przez rezerwat przyrody z 600 gatunkami flory do Groty św. Michała, wjazd na Skałę Gibraltarską, gdzie można zobaczyć małpki bezogonowe, które według legendy są gwarancją angielskiego panowania nad skałą. Czas wolny na zakupy (na Gibraltarze obowiązuje strefa wolnocłowa). Przejazd do KADYKSU, niemal ze wszystkich stron otoczonego wodami zatoki, uchodzącego za najstarsze miasto w tej części Europy (ponad 3 tys. lat). Spacer po mieście: stary port, piękna promenada Alameda Apodoca z nabrzeżnymi fortyfikacjami i Parque Genovés, Plaza de España, kościół Nuestra Señora del Carmen, starówka pełna wąskich uliczek. Przejazd przez obrzeża Jerez de la Frontera. Miasto jest stolicą sherry, hiszpańskiej brandy i tańczących koni. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. SEWILLA (trasa: ok. 120 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Całodzienne zwiedzanie stolicy Andaluzji – SEWILLI, miasta Carmen, Don Juana i Figara. Sewilla, największe miasto hiszpańskiego południa, to jedno z najpiękniejszych miast Hiszpanii, którego zabytkowy zespół jest wpisany na listę UNESCO. Panoramiczny objazd miasta. Postój przy Placu Hiszpańskim – kompleksie pałacowo-ogrodowym z ceramicznymi dekoracjami, będącym wizytówką miasta. Spacer starą żydowską dzielnicą Santa Cruz, pełną malowniczych zaułków. Zwiedzanie XV-wiecznego Domu Piłata, będącego przykładem pałacu andaluzyjskiego, bazylika Macarena, gdzie znajduje się figura Madonny płaczącej diamentami. Zwiedzanie wzniesionej na miejscu dawnego meczetu XV-wiecznej katedry Najświętszej Marii Panny – największego i jednego z najwspanialszych gotyckich kościołów na świecie, w którym znajduje się m.in. kaplica z grobowcem Krzysztofa Kolumba. Wejście na wieżę Giralda, pozostałość po zabudowaniach meczetu, skąd rozpościera się zachwycająca panorama miasta. Wizyta w Alkazarze, dawnym pałacu królewskim, który jest doskonałym przykładem architektury w stylu mudéjar z pięknymi ogrodami, bogato zdobionymi salami i oryginalnymi ornamentami. Czas wolny w ogrodach. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. KORDOBA (trasa: ok. 350 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do KORDOBY, która została wpisana na listę UNESCO. Zwiedzanie: budowany od VIII w. Wielki Meczet – największy na Półwyspie Iberyjskim, w czasach kalifatu największe centrum duchowe, dziś zachwycający architekturą i połączeniem z chrześcijańską katedrą. Spacer po starówce, wąskich uliczkach żydowskiej dzielnicy Juderia z jedną z trzech zachowanych w Hiszpanii synagog z XIV w., pomnik Majmonidesa, Kwiatowa Uliczka. Następnie zwiedzanie Alcazar de los Reyes Cristianos – letniej rezydencji rodziny królewskiej, wzniesionej nad rzeką Gwadalkiwir, z przepięknym rzymskim mostem Puente Romano. Wizyta w Muzeum Kultury Oliwy. Poznanie sposobu upraw drzewek oliwnych, a także tłoczenia i produkcji oliwy z oliwek (degustacja oliwy). Przejazd w okolice Granady, zakwaterowanie w hotelu, kolacja. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): udział w wieczorze tańca flamenco. Powrót do hotelu, nocleg.

6. DZIEŃ. GRANADA (trasa: ok. 30 km)
Śniadanie. Zwiedzanie GRANADY, perły Andaluzji, położonej u podnóża pasma Sierra Nevada, miasta znanego jako ostatni bastion Maurów. Zwiedzanie ogromnego, romantycznego zespołu pałacowo-ogrodowego Alhambry, jednego z najwspanialszych zabytków Hiszpanii, pomnika architektury arabskiej w Europie Zachodniej, przywodzącego na myśl baśnie tysiąca i jednej nocy. Spacer po ogrodach Generalife i zabudowaniach Alhambry – galeriach pałacowych i słynnych dziedzińcach. Spacer po Albaicín, najstarszej dzielnicy miasta i największej mauretańskiej dzielnicy Hiszpanii, pełnej wąskich uliczek, które zachowały orientalny charakter. Czas wolny w punkcie widokowym, skąd rozpościera się malownicza panorama warownej Alhambry. Zwiedzanie renesansowej katedry Santa María de la Encarnación i przylegającej do niej Capilla Real – późnogotyckiej kaplicy grobowej Królów Katolickich. Alhambra, ogrody Generalife oraz dzielnica Albaicín zostały wpisane na listę UNESCO. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

7. DZIEŃ. LANJARÓN – NERJA (trasa: ok. 200 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd malowniczą trasą przez pasmo górskie Sierra Nevada. Na trasie wycieczki m.in. LANJARÓN, malownicze uzdrowisko z ruinami zamku, słynące z wód mineralnych. Wizyta w regionie, gdzie dojrzewa najlepsza regionalna szynka – jamón ibérico – i degustacja specjalności regionu. Przejazd do NERJA – jednej z piękniej położonych miejscowości wybrzeża Andaluzji. Podziwianie widoków z otoczonego palmami punktu widokowego Balkon Europy, zawieszonego na cyplu nad Morzem Śródziemnym. Przejazd do pobliskich Cueva de Nerja, zespołu jaskiń ze wspaniałymi stalaktytami, stalagmitami i malowidłami naskalnymi. Przejazd do hotelu na wybrzeżu, zakwaterowanie. W miarę możliwości – czas wolny na wypoczynek na plaży. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

7 noclegów w hotelach***; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań i 7 kolacji (bufet lub serwowane) zgodnie z programem • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, tour guide, degustacje w 5. i 7. dniu: ok. 185 EUR.
 2. Opłaty fakultatywne: wieczór flamenco: ok. 46 EUR, wymagane min. 15 osób; objazd Gibraltaru: ok. 40 EUR; wymagane min. 15 osób.
 3. W poniedziałki, święta państwowe oraz lokalne niektóre obiekty muzealne są zamknięte.
 4. W związku z wymaganą wcześniejszą rezerwacją biletów do Alhambry, nie ma gwarancji wejścia do obiektów pałacowych. W wyjątkowych sytuacjach nastąpi tylko zwiedzanie ogrodów Generalife, różnica w cenie biletów zostanie wówczas zwrócona.
5,3 / 6
98% рейтинг высокий и очень высокий

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
Информация о регионе

Испания

Zielone wzgórza, smaczna kuchnia i bogata historia. Fenomen popularnej Hiszpanii, to nie tylko flamenco, kastaniety czy paella, to także słoneczna, pełna zabytków Andaluzja, miasto Gaudiego, Picassa i Miro – Barcelona i Madryt ze słynnym na całym świecie muzeum Prado. Zobacz to wszystko razem z nami!

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników na lotnisku. Bezpośredni przelot do Malagi. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny przylotu). Kolacja i nocleg.
2. DZIEŃ. MALAGA – MIJAS – RONDA (trasa: ok. 220 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do MALAGI, jednego z najstarszych miast portowych w basenie Morza Śródziemnego. Spacer eleganckimi uliczkami pełnymi tradycyjnych barów tapas i kawiarni do XVI-wiecznej katedry, domu narodzin Pabla Picassa oraz olbrzymiej arabskiej fortecy Alcazaba, siedziby mauretańskich władców z IX w. Przejazd do MIJAS, malowniczego miasteczka typu pueblo blanco, zwanego klejnotem Costa del Sol. Mijas pełne jest urokliwych zakątków, a rolę taksówek odgrywają tu osiołki. Po południu przejazd do położonej wśród dziewiczych wzgórz RONDY, jednego z najstarszych miasteczek Hiszpanii. Zwiedzanie Plaza de Toros, jednej z najstarszych aren corridy. Spacer po mauretańskiej starówce: widowiskowy XVIII-wieczny Nowy Most, z którego rozpościera się imponujący widok na 130-metrową przepaść wąwozu Tag, w którym przepływa rzeka Guadalevín, Plaza Duquesa de Parcent – najbardziej malowniczy plac miasta z ratuszem, Casa de San Juan Bosco, XIV­­-­wieczny pałac Mondragón, znany także jako pałac markiza Villasierra. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
3. DZIEŃ. GIBRALTAR – KADYKS (trasa: ok. 280 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do GIBRALTARU, enklawy brytyjskiej na Półwyspie Iberyjskim, półwyspu o długości zaledwie 6 km. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd do punktu widokowego Punta de Europa, skąd rozciąga się wspaniały widok na Cieśninę Gibraltarską i góry Atlas na kontynencie afrykańskim, gdzie znajduje się pomnik upamiętniający tragiczną śmierć generała Władysława Sikorskiego, przejazd przez rezerwat przyrody z 600 gatunkami flory do Groty św. Michała, wjazd na Skałę Gibraltarską, gdzie można zobaczyć małpki bezogonowe, które według legendy są gwarancją angielskiego panowania nad skałą. Czas wolny na zakupy (na Gibraltarze obowiązuje strefa wolnocłowa). Przejazd do KADYKSU, niemal ze wszystkich stron otoczonego wodami zatoki, uchodzącego za najstarsze miasto w tej części Europy (ponad 3 tys. lat). Spacer po mieście: stary port, piękna promenada Alameda Apodoca z nabrzeżnymi fortyfikacjami i Parque Genovés, Plaza de España, kościół Nuestra Señora del Carmen, starówka pełna wąskich uliczek. Przejazd przez obrzeża Jerez de la Frontera. Miasto jest stolicą sherry, hiszpańskiej brandy i tańczących koni. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
4. DZIEŃ. SEWILLA (trasa: ok. 120 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Całodzienne zwiedzanie stolicy Andaluzji – SEWILLI, miasta Carmen, Don Juana i Figara. Sewilla, największe miasto hiszpańskiego południa, to jedno z najpiękniejszych miast Hiszpanii, którego zabytkowy zespół jest wpisany na listę UNESCO. Panoramiczny objazd miasta. Postój przy Placu Hiszpańskim – kompleksie pałacowo-ogrodowym z ceramicznymi dekoracjami, będącym wizytówką miasta. Spacer starą żydowską dzielnicą Santa Cruz, pełną malowniczych zaułków. Zwiedzanie XV-wiecznego Domu Piłata, będącego przykładem pałacu andaluzyjskiego, bazylika Macarena, gdzie znajduje się figura Madonny płaczącej diamentami. Zwiedzanie wzniesionej na miejscu dawnego meczetu XV-wiecznej katedry Najświętszej Marii Panny – największego i jednego z najwspanialszych gotyckich kościołów na świecie, w którym znajduje się m.in. kaplica z grobowcem Krzysztofa Kolumba. Wejście na wieżę Giralda, pozostałość po zabudowaniach meczetu, skąd rozpościera się zachwycająca panorama miasta. Wizyta w Alkazarze, dawnym pałacu królewskim, który jest doskonałym przykładem architektury w stylu mudéjar z pięknymi ogrodami, bogato zdobionymi salami i oryginalnymi ornamentami. Czas wolny w ogrodach. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
5. DZIEŃ. KORDOBA (trasa: ok. 350 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do KORDOBY, która została wpisana na listę UNESCO. Zwiedzanie: budowany od VIII w. Wielki Meczet – największy na Półwyspie Iberyjskim, w czasach kalifatu największe centrum duchowe, dziś zachwycający architekturą i połączeniem z chrześcijańską katedrą. Spacer po starówce, wąskich uliczkach żydowskiej dzielnicy Juderia z jedną z trzech zachowanych w Hiszpanii synagog z XIV w., pomnik Majmonidesa, Kwiatowa Uliczka. Następnie zwiedzanie Alcazar de los Reyes Cristianos – letniej rezydencji rodziny królewskiej, wzniesionej nad rzeką Gwadalkiwir, z przepięknym rzymskim mostem Puente Romano. Wizyta w Muzeum Kultury Oliwy. Poznanie sposobu upraw drzewek oliwnych, a także tłoczenia i produkcji oliwy z oliwek (degustacja oliwy). Przejazd w okolice Granady, zakwaterowanie w hotelu, kolacja. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): udział w wieczorze tańca flamenco. Powrót do hotelu, nocleg.
6. DZIEŃ. GRANADA (trasa: ok. 30 km)
Śniadanie. Zwiedzanie GRANADY, perły Andaluzji, położonej u podnóża pasma Sierra Nevada, miasta znanego jako ostatni bastion Maurów. Zwiedzanie ogromnego, romantycznego zespołu pałacowo-ogrodowego Alhambry, jednego z najwspanialszych zabytków Hiszpanii, pomnika architektury arabskiej w Europie Zachodniej, przywodzącego na myśl baśnie tysiąca i jednej nocy. Spacer po ogrodach Generalife i zabudowaniach Alhambry – galeriach pałacowych i słynnych dziedzińcach. Spacer po Albaicín, najstarszej dzielnicy miasta i największej mauretańskiej dzielnicy Hiszpanii, pełnej wąskich uliczek, które zachowały orientalny charakter. Czas wolny w punkcie widokowym, skąd rozpościera się malownicza panorama warownej Alhambry. Zwiedzanie renesansowej katedry Santa María de la Encarnación i przylegającej do niej Capilla Real – późnogotyckiej kaplicy grobowej Królów Katolickich. Alhambra, ogrody Generalife oraz dzielnica Albaicín zostały wpisane na listę UNESCO. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
7. DZIEŃ. LANJARÓN – NERJA (trasa: ok. 200 km)
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd malowniczą trasą przez pasmo górskie Sierra Nevada. Na trasie wycieczki m.in. LANJARÓN, malownicze uzdrowisko z ruinami zamku, słynące z wód mineralnych. Wizyta w regionie, gdzie dojrzewa najlepsza regionalna szynka – jamón ibérico – i degustacja specjalności regionu. Przejazd do NERJA – jednej z piękniej położonych miejscowości wybrzeża Andaluzji. Podziwianie widoków z otoczonego palmami punktu widokowego Balkon Europy, zawieszonego na cyplu nad Morzem Śródziemnym. Przejazd do pobliskich Cueva de Nerja, zespołu jaskiń ze wspaniałymi stalaktytami, stalagmitami i malowidłami naskalnymi. Przejazd do hotelu na wybrzeżu, zakwaterowanie. W miarę możliwości – czas wolny na wypoczynek na plaży. Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
8. DZIEŃ.
Śniadanie. Wykwaterowanie. Czas wolny (zależnie od godziny wylotu), transfer na lotnisko i wylot do Polski. Dla osób, które przedłużają pobyt o tygodniowy wypoczynek: śniadanie, wykwaterowanie, transfer do wybranego hotelu.

ŚWIADCZENIA: 7 noclegów w hotelach***; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie: 7 śniadań i 7 kolacji (bufet lub serwowane) zgodnie z programem • przelot • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, tour guide, degustacje w 5. i 7. dniu: ok. 185 EUR.
 2. Opłaty fakultatywne: wieczór flamenco: ok. 46 EUR, wymagane min. 15 osób; objazd Gibraltaru: ok. 40 EUR; wymagane min. 15 osób.
 3. W poniedziałki, święta państwowe oraz lokalne niektóre obiekty muzealne są zamknięte.
 4. W związku z wymaganą wcześniejszą rezerwacją biletów do Alhambry, nie ma gwarancji wejścia do obiektów pałacowych. W wyjątkowych sytuacjach nastąpi tylko zwiedzanie ogrodów Generalife, różnica w cenie biletów zostanie wówczas zwrócona.
Расположение на карте
Отзывы клиентов
5,3 / 6
Общая оценка
из 1343 Отзывы
98%
рейтинг высокий и очень высокий
98%
рейтинг высокий и очень высокий

Клиенты должным образом оценивают

 • Program wycieczki/trasę
 • Komfort podróży
 • Standard autokaru
6 / 6
50+ lat, Пары Май 2019
Świetna!. Program wycieczki,organizacja a ponad wszystko opieka naszego pilota-p.Magdy SUPER ! развернуть
Świetna!. Program wycieczki,organizacja a ponad wszystko opieka naszego pilota-p.Magdy SUPER !
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
свернуть
6 / 6
41-50 lat, с семьей Май 2019
Rewelacyjna wycieczka !. Jestem zachwycona ! Program wycieczka "W rytmie flamenco" obejmowała wszystkie te miejsca, które chciałam zobaczyć w Andaluzji i całkowicie spełniła moje oczekiwania. (...) развернуть
Rewelacyjna wycieczka !. Jestem zachwycona ! Program wycieczka "W rytmie flamenco" obejmowała wszystkie te miejsca, które chciałam zobaczyć w Andaluzji i całkowicie spełniła moje oczekiwania. Zwiedzanie sławnych budowli urozmaicone zostało poznawaniem miejscowej kultury. Mnie osobiście bardzo zaciekawiło zapoznanie się ze sposobami tłoczenia oliwy z oliwek. Duże miasta, urokliwe małe miasteczka, punkty widokowe - to wszystko sprawiło, że wycieczka jest bardzo różnorodna i nie sposób czuć się znużonym zwiedzaniem. Bardzo duży plus, że podróż autokarem podzielona została na etapy, dzięki czemu nie odczuwaliśmy znużenia jazdą. Organizacja wycieczki na szóstkę ! Wszystko zgrane, dograne, zaplanowane idealnie. Do wszystkich obiektów, gdzie potrzebne były bilety wchodziliśmy praktycznie od razu. Codziennie mieliśmy też czas wolny, w czasie którego można było albo pospacerować samemu, albo wypić kawę w jednej z przytulnych kawiarenek, albo przekąsić jakiś obiadek. Bardzo duże ukłony i podziękowania dla naszej pani przewodnik - pani Magdy, która z wielkim zaangażowaniem dzieliła się z nami swoją przeogromną wiedzą praktycznie na każdy temat związany z Hiszpanią. Przesymaptyczna osoba, której uśmiech udzielał się chyba wszystkim uczestnikom. Pierwszego dnia znała już imiona i nazwiska wszystkich z grupy. Udzielała nam wyczerpujących informacji nie tylko o zwiedzanych obiektach, ale również związanych z organizacją wycieczki, takich jak: gdzie warto iśc na spacer w czasie wolnym, gdzie mają dobre tapas, o której śniadanie itd. Wyżywienie raczej w formie bufetu, każdy nakładał to co lubił. Śniadanka raczej na słodko, jednak była zawsze szynka i żółty ser - to dla tych, co nie lubią dżemu pewnie. Kolację można było zjeść trzydaniową, nigdy nie zdarzyło się, żeby w bufecie czegoś zabrakło. Jak się skończyło, obsługa hotelu donosiła. Moim zdaniem nawet wybredne podniebienia znalazły coś dla siebie. Polecam też fakultatywną wycieczką na Gibraltar. Niezwykłe widoki, śmieszne małpeczki i przecudowna jaskinia ! Tam trzeba być ! Wycieczkę "W rytmie flamenco" będę polecała każdemu, a ja osobiście będą ją zawsze wspominała z ciepłymi uczuciami.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
свернуть
5 / 6
50+ lat, С друзьями Май 2019
Wycieczka z bardzo ciekawym programem, sprawnie zorganizowana. Pani Tatiana jest bardzo dobrym pilotem, który profesjonalnie wykonuje swoją pracę, dbając o grupę i dostosowując tempo zwiedzania (...) развернуть
Wycieczka z bardzo ciekawym programem, sprawnie zorganizowana. Pani Tatiana jest bardzo dobrym pilotem, który profesjonalnie wykonuje swoją pracę, dbając o grupę i dostosowując tempo zwiedzania do każdego uczestnika. Duża ilość wolnego czasu w zwiedzanych miastach pozwalała na chwilę wytchnienia, posiłek i zakupy.
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
свернуть
5 / 6
50+ lat, Пары Май 2019
Wycieczka dobrze zorganizowana najciekawsze miejsca w każdej miejscowości wolny czas na odpoczynek. развернуть
Wycieczka dobrze zorganizowana najciekawsze miejsca w każdej miejscowości wolny czas na odpoczynek.
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
свернуть
5 / 6
41-50 lat, Пары Май 2019
описание не доступно развернуть
описание не доступно
 • 5
 • 3
 • 3
 • 5
 • 5
свернуть
5 / 6
50+ lat, Пары Май 2019
Wycieczka bardzo ciekawa, z dobrze opracowanym planem. Słabą stroną, o której od lat piszą wszyscy są hotele i wyżywienie развернуть
Wycieczka bardzo ciekawa, z dobrze opracowanym planem. Słabą stroną, o której od lat piszą wszyscy są hotele i wyżywienie
 • 6
 • 3
 • 2
 • 5
 • 5
свернуть
6 / 6
50+ lat, С друзьями Апрель 2019
Bardzo bogaty program zwiedzania, dzięki znakomitej organizacji zakupu biletów, wejść praktycznie bez kolejek, wszystko udało się zobaczyć. Zwiedzanie dostosowane do możliwości grupy, pani (...) развернуть
Bardzo bogaty program zwiedzania, dzięki znakomitej organizacji zakupu biletów, wejść praktycznie bez kolejek, wszystko udało się zobaczyć. Zwiedzanie dostosowane do możliwości grupy, pani Magdalena bardzo o to dbała by każdy w swoim tempie mógł zobaczyć szczegóły ogrodu, zabytku, zrobić zdjęcia itd. Znakomicie byliśmy poinformowani o szczegółach zwiedzania, miejscach i czasie zbiórki, o porach porannych wyjazdów z hotelu. Świetnie to działało.
 • 6
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
свернуть
6 / 6
50+ lat, Пары Апрель 2019
Warto było pojechać, żal było wracać развернуть
Warto było pojechać, żal było wracać
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
свернуть
5 / 6
50+ lat, Пары Апрель 2019
описание не доступно развернуть
описание не доступно
 • 5
 • 4
 • 4
 • 4
 • 4
свернуть
6 / 6
50+ lat, Сам/сама Апрель 2019
Bardzo udana. Dobry program, świetna przewodniczka Wycieczka nastawiona na zwiedzanie ale daje mozliwość oddechu. Chce się wracać do Hiszpanii i do Itaki. развернуть
Bardzo udana. Dobry program, świetna przewodniczka Wycieczka nastawiona na zwiedzanie ale daje mozliwość oddechu. Chce się wracać do Hiszpanii i do Itaki.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
свернуть
6 / 6
50+ lat, Пары Апрель 2019
Jesteśmy zachwyceni Andaluzją, Szczególnie Panią Magdaleną- pilotką która była kompetentna, zorganizowana i bardzo sympatyczna. Przekazala nam dużo wiedzy na temat historii,kultury (...) развернуть
Jesteśmy zachwyceni Andaluzją, Szczególnie Panią Magdaleną- pilotką która była kompetentna, zorganizowana i bardzo sympatyczna. Przekazala nam dużo wiedzy na temat historii,kultury zwyczajów,przyrody.jedzenia itp i spowodowała, że zakochaliśmy się w Andaluzji.Jest Super Dziewczyną! Chcielibyśmy zawsze trafiać na takich pilotów wycieczek.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 6
свернуть
5 / 6
50+ lat, Пары Апрель 2019
Jestem bardzo zadowolona z wycieczki, programu,organizacji a przede wszystkim a naszej pilotki p.Magdaleny która przekazała nam całe mnóstwo wiadomości o kraju, regionie ,historii i wszystkim o (...) развернуть
Jestem bardzo zadowolona z wycieczki, programu,organizacji a przede wszystkim a naszej pilotki p.Magdaleny która przekazała nam całe mnóstwo wiadomości o kraju, regionie ,historii i wszystkim o co tylko zapytaliśmy. Pani pilotka bardzo sprawnie zarzadzała trasą zwiedzania, nami, czasem wolnym. Bardzo się ciesze, że poznawałam Andaluzję pod okiem takiego znawcy Hiszpanii.Dziękuję Pani Magdalenie za tyle przekazanej wiedzy. Małym minusem w planie całej podróży jest wycieczka na Gibraltar, która mogłaby być wzbogacona o przejazd kolejką linową i dłuższą wizytę w parku z atrakcjami Skaly Gibraltarskiej. Pozostałe punkty programu zrealizowane w 100%.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 6
 • 6
свернуть
5 / 6
50+ lat, Сам/сама Апрель 2019
Piękna Andaluzja z największymi jej ,,perełkami,, развернуть
Piękna Andaluzja z największymi jej ,,perełkami,,
 • 6
 • 3
 • 3
 • 5
 • 5
свернуть
6 / 6
31-40 lat, Пары Апрель 2019
Bardzo ciekawy program . Bardzo dobra organizacja. Praca pilota na 6 z plusem. Ogrom wiedzy przekszany w bardzo ciekawy sposób. Nasz pilot to Pani Magdalena. Polecam развернуть
Bardzo ciekawy program . Bardzo dobra organizacja. Praca pilota na 6 z plusem. Ogrom wiedzy przekszany w bardzo ciekawy sposób. Nasz pilot to Pani Magdalena. Polecam
 • 6
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
свернуть
6 / 6
31-40 lat, Сам/сама Апрель 2019
Największy plus dla Pani pilot. Świetnie przygotowana pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Hotele wzbudziły mieszane uczucia. Od całkiem słabych po całkiem niezłe. развернуть
Największy plus dla Pani pilot. Świetnie przygotowana pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Hotele wzbudziły mieszane uczucia. Od całkiem słabych po całkiem niezłe.
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
свернуть
5 / 6
50+ lat, Пары Апрель 2019
Ciekawa trasa,piękne miejsca bardzo intensywny program . Przewodnik p. Magda profesjonalna, ogromna wiedza, dobra organizacja, rezerwacja godzin wejścia do obiektów bez zbędnego czekania. (...) развернуть
Ciekawa trasa,piękne miejsca bardzo intensywny program . Przewodnik p. Magda profesjonalna, ogromna wiedza, dobra organizacja, rezerwacja godzin wejścia do obiektów bez zbędnego czekania. Przewodnik po Alhambrze p. Kamila wspaniała. Hotele średnie, standard na całej trasie nierówny, jeśli w hotelu wygodne łóżko to wyżywienie słabe. Hotel pod Sewillą najlepszy, Torremolinos słaby hotel. Sewilla jeden dzień to stanowczo za mało,szczególnie jak jest deszcz i grad a tak było w Wielkim Tygodniu. Autokar : kierowca dobry, mało miejsca na nogi, siedzenia średnio wygodne. Samolot czeskie tanie linie, opóźniony w jedną i drugą stronę,ciasny, wrażenie,że brudny.
 • 5
 • 4
 • 3
 • 4
 • 4
свернуть
1 / 6
50+ lat, Пары Апрель 2019
Super развернуть
Super
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
свернуть
6 / 6
50+ lat, Пары Апрель 2019
bardzo ciekawa trasa wycieczki i możliwość poznania wspaniałego regionu Hiszpanii. развернуть
bardzo ciekawa trasa wycieczki i możliwość poznania wspaniałego regionu Hiszpanii.
 • 6
 • 3
 • 4
 • 5
 • 5
свернуть
5 / 6
50+ lat, Пары Апрель 2019
описание не доступно развернуть
описание не доступно
 • 6
 • 4
 • 4
 • 6
 • 6
свернуть
6 / 6
50+ lat, Сам/сама Апрель 2019
Rozpoczęcie wycieczki nie należało do szczęśliwych, przekładane godz. lotu oczekiwanie na spóźniony samolot. Wycieczka która miała rozpocząć się 08.04.19. rozpoczęła się 09.04.19. w samolocie (...) развернуть
Rozpoczęcie wycieczki nie należało do szczęśliwych, przekładane godz. lotu oczekiwanie na spóźniony samolot. Wycieczka która miała rozpocząć się 08.04.19. rozpoczęła się 09.04.19. w samolocie byliśmy o 0:15, a w hotelu w Maladze około godz. 05:30. Poza tym jestem zadowolona z wycieczki, małym minusem jak dla mnie, była zbyt mała informacja o miejscach, które mieliśmy zwiedzać danego dnia.Nasz pilot, był bardzo uczynny i dyspozycyjny podczas całej wycieczki,
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 4
свернуть
3 / 6
50+ lat, Пары Апрель 2019
Program wycieczki bardzo interesujący. W czasie zwiedzania chodzi się sporo w miastach, osoby mocno starsze, badź z ograniczoną kondycją raczej nie powinny się na nią wybierać.Hotele w (...) развернуть
Program wycieczki bardzo interesujący. W czasie zwiedzania chodzi się sporo w miastach, osoby mocno starsze, badź z ograniczoną kondycją raczej nie powinny się na nią wybierać.Hotele w porządku,wyżywienie też,na różnych poziomach.Kilka faktów położyło jednak cień na wycieczkę:z powodu opóźnienia samolotu wystartowaliśmy z Polski o 00.30 kolejnego dnia wycieczki, do hotelu dotarliśmy o 5 rano! Wg pierwotnego rozkładu mieliśmy być w nim o 12 dnia poprzedniego. Zamiast ciepłej kolacji otrzymaliśmy bułkę z serem i wędliną, kawałeczek zimnej tarty, jabłko, butelkę wody mineralnej."Nadrabialiśmy" program, czyli zwiedzanie Malagi w Wielkanocną niedzielę,przedzierając się przez tłumy uczestników procesji,aby się nie pogubić, samej procesji nie było czasu zobaczyć, jak i też Malagi. Żenujące. Praca pilota, p. Wojtka, pozostawiła nas w ogromnym niedosycie wiedzy o Hiszpanii, jej historii, kulturze,sztuce, życiu współczesnym, itd,gdyż udzielane prze niego informacje na powyższe tematy były tak skąpe,że, właściwie żadne.Gdyby nie lokalni przewodnicy, nie dowiedzielibyśmy się niczego.Natomiast grupą opiekował się dobrze i z dużą sympatią.
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
 • 5
свернуть
3 / 6
50+ lat, Сам/сама Апрель 2019
описание не доступно развернуть
описание не доступно
 • 4
 • 3
 • 5
 • 4
 • 4
свернуть
6 / 6
50+ lat, Пары Апрель 2019
Super. развернуть
Super.
 • 6
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
свернуть
6 / 6
50+ lat, Пары Апрель 2019
Pozytywna Pani Joanna duża wiedza i perfekcja развернуть
Pozytywna Pani Joanna duża wiedza i perfekcja
 • 6
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
свернуть
5 / 6
50+ lat, С друзьями Апрель 2019
Wspaniała wycieczka.Dobrze przemyślana trasa,piękne widoki i cudowne zabytki. Była to już druga moja wizyta w Andaluzji ale mój zachwyt był taki jak za pierwszym razem.Szkoda tylko że kwietniowa (...) развернуть
Wspaniała wycieczka.Dobrze przemyślana trasa,piękne widoki i cudowne zabytki. Była to już druga moja wizyta w Andaluzji ale mój zachwyt był taki jak za pierwszym razem.Szkoda tylko że kwietniowa zmienna aura dała o sobie znać i w Granadzie zwiedzanie Alhambry utrudniał nam deszcz z gradem i przejmujący ziąb. Polecam każdemu właśnie tą trasę na zwiedzenie wspaniałej Andaluzji.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 5
свернуть

Детали предложения

 • Только проживание
Цена/чел.:
65 018 Rub -25%
48 201rub Общая стоимость Подробности цены 96 403 rub
Заказать The price will be increased by the mandatory contribution to the Tourist Guarantee Fund.
 • Promocja Winter 19/20 Winter 19/20

Колл-центр

 • 48 77 4476707
 • +7 499 281 62 01
 • 8 820 0011 0802
 • Пн - пт 8-17

Поделитесь

Facebook

Почему стоит?

 1. Полные цены — наши цены не включают никаких скрытых сборов
 2. Удобство — бронируете
 3. Самая высокая страховая гарантия на польском рынке.
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter