phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
AktualnościITAKA Konsumenckim Liderem Jakości 2022!

ITAKA Konsumenckim Liderem Jakości 2022!28-03-2022

ITAKA już po raz 11 z rzędu otrzymała złote godło KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI, zajmując tym samym I miejsce w rankingu Biur Podróży. To cenne wyróżnienie przyznawane jest przez Klientów w badaniu organizowanym przez redaktorów „Strefy Gospodarki” Dziennika Gazeta Prawna.

W tegorocznej edycji badania wzięło udział łącznie ponad 16.000 respondentów. Spośród nich markę ITAKA zna ponad 63% osób, a niemal 85% ankietowanych, którzy korzystali z jej usług, ją poleca. „Najbardziej znane i cenione biuro na rynku - bezpieczne i sprawdzone wakacje, to przychodzi mi do głowy jak myślę o Itace” – takie uzasadnienie podał jeden z respondentów. Ankietowani uzasadniali swój wybór następującymi zaletami: dobra organizacja na lotnisku, duży wybór podróży, promocje, bezpieczne i sprawdzone wakacje, najlepsze oraz wyselekcjonowane hotele, pojawiające się nowe oferty.

„Konsumencki Lider Jakości to dla nas wyjątkowe wyróżnienie! Pozytywne opinie Klientów, zweryfikowane w sposób niezależny i zewnętrzny potwierdzają, iż kierunek, którym podążamy, zorientowany na wysoką jakość usług, idącą w parze z najwyższym standardem obsługi Klienta – jest właściwy. ITAKA, jeśli chodzi o biuro podróży, jest najbardziej rozpoznawalną marką na polskim rynku. Jest też marką najczęściej polecaną. Nagrody Konsumenckie utrwalają pozytywny obraz firmy, a znalezienie się wśród najlepszych jakościowo marek na polskim rynku to dla nas świetna promocja i nobilitacja. Dziękuję wszystkim Klientom za oddane na nas głosy i zapewniam, iż dołożymy wszelkich starań, aby spełnić ich oczekiwania” - skomentował Piotr Henicz, wiceprezes zarządu Biura Podróży ITAKA.

Najważniejsze fakty o programie Konsumencki Lider Jakości 2022:

  • 100% jego wyników to rzeczywiste głosy konsumentówl
  • organizatorem programu jest Redakcja Strefy Gospodarki ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną, ekonomicznego dziennika nr 1 w Polscel
  • każde wydanie Dziennika Gazeta Prawna to blisko 200 tysięcy czytelników!

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter