phone mobile heart logo Flag of Belarus airplane
>Aktualności>Archiwum>Archiwum 2016>

ITAKA - nr 1 w rankingu biur podróży

ITAKA - nr 1 w rankingu biur podróży


32 największych touroperatorów w Polsce. Ekonomiczne kryteria. Ranking tworzony po to, by wskazać najlepszych. Komu więc warto zaufać? Pierwsze miejsce w najnowszym rankingu „Rzeczpospolitej” po raz kolejny zajmuje ITAKA!

Turyści zastanawiający się komu powierzyć organizację swoich wakacji mają coraz więcej narzędzi, umożliwiających najlepszy wybór. Jednym z nich są rankingi publikowane cyklicznie przez „Rzeczpospolitą” przygotowane przez Instytut Badań Rynku Turystycznego Travel Data. Przyjęte w nich kryteria, opierające się głównie na ekonomii, zapewniają wiarygodność prezentowanych danych i informacji. Kto uważnie śledzi kolejne notowania, może także wyrobić sobie opinię o kondycji danego touroperatora na przestrzeni kilku miesięcy, sezonu czy nawet lat. W każdym z tych rankingów ITAKA może poszczycić się stabilną, wysoką pozycją i oceną. Także w tym najnowszym - z 2016 roku, znalazła się na pierwszym miejscu. Ocena wiarygodność ITAKI również wzrosła: z A na A+.

Tak znakomite efekty lider polskiej branży turystycznej zawdzięcza m.in. dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości oferowanych usług oraz regularnie wypracowywanym dodatnim wynikiem finansowym. To wszystko sprawia, że naszym Klientom możemy niezmiennie gwarantować nie tylko udane, ale i bezpieczne wakacje!

Pełny ranking jest dostępny na stronie: http://info.rp.pl/temat/984572.html

 

 

arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter