phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane
Search Results Paryż

Offer advantages

Paryż Code: PARWEEK

Route
PLN
Itaka
France

Paryż

Code: PARWEEK
Description
Region information
Region gallery

France

Jeden z najliczniej odwiedzanych krajów świata oferuje „dla każdego coś miłego”. Wschód kraju to ośnieżone alpejskie szczyty, stoki narciarskie i piękna przyroda, na zachodzie Francji wypoczniesz na plażach Normandii i Bretanii, zobaczysz piękne małe miasteczka. Paryż urzeknie Cię bogactwem zabytków, najlepszymi muzeami świata, wieżą Eiffla, która — tak jak sama stolica kraju, nieodłącznie kojarzona jest z miłością. Na południu zachwycisz się niepowtarzalnym pięknem lawendowych pól Prowansji i urokliwymi miasteczkami, spędzisz wymarzony urlop na Lazurowym Wybrzeżu lub Korsyce. Tu czekają na Ciebie luksusowe hotele, piękne plaże i towarzystwo celebrytów, którzy wybrali Francję na wakacyjną podróż.

Location on the map Route

Weekend w Paryżu, wspaniały pomysł! W jakiej szacie chcą Państwo zobaczyć Stolicę Francji? Migocącą Bożonarodzeniowymi światełkami, szaloną w noc sylwestrową? Walentynkowo romantyczną? A może w czasie kwitnących skwerów i parków, podczas wiosennego spaceru? Wspaniała okazja do włączenia się, przynajmniej na weekend, w rytm życia miasta artystów, świata mody, słynnych kabaretów i niezliczonych modnych barów i kawiarni. Po intensywnym zwiedzaniu warto skorzystać z propozycji wspólnych wieczorów w renomowanych paryskich kabaretach.

 

Śniadanie. Rejs statkiem po Sekwanie. Następnie wjazd na Wieżę Eiffela, uważaną za symbol Paryża. Przejazd metrem na Montmartre. Zwiedzanie Bazyliki Sacré - Coeur wzniesionej na szczycie wzgórza Montmartre, Place du Tertre - jednego z najbardziej malowniczych zakątków Paryża. Spacer Rue des Saules (tu znajduje się legendarne miejsce spotkań paryskiej bohemy - „Au Lapin Agile”), przez Place Pigalle do Place Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge. Dla chętnych wieczór w kabarecie Moulin Rouge (dodatkowo płatny). Powrót do hotelu. Nocleg.
 

 

3 noclegi w hotelu** w centrum Paryża: 2-os. pokoje (możliwość jednej dostawki) z łazienką - wyżywienie: 3 śniadania - opieka pilota - przelot samolotem - transfer: lotnisko - hotel - lotnisko - ubezpieczenie KL i NW

 

Bilety wstępu i dodatkowe opłaty (w tym bilety na metro): 85 EUR.

 

Local excursions

Currently unavailable

See other:
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter