phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Search Results Hotel The Granary La Suite

Offer advantages

  • w centrum Wrocławia
  • oryginalny dizajn
  • zaaranżowany w murach XVI-wiecznego spichlerza
  • komfortowe, przestronne pokoje

Hotel The Granary La Suite Code: SPLGRSU

58PLN
Dorośli: 2 śniadania Sat 13.03 – Sun 14.03.21
Itaka

Hotel The Granary La Suite

Code: SPLGRSU
Description

we WROCŁAWIU, ok. 200 m od sklepów i restauracji, ok. 550 m od Rynku Głównego, ok. 1 km od Panoramy Racławickiej, ok. 1,5 km od Ostrowa Tumskiego, ok. 2 km od Ogrodu Botanicznego, ok. 3,5 km od Hali Stulecia, ok. 2 km od Aquaparku Wrocław; ok. 150 m od przystanku tramwajowego, ok. 1 km od Dworca Głównego.

pięciogwiazdkowy, 49 pokoi i apartamentów, XVI-wieczny, zabytkowy spichlerz, odrestaurowany w 2009 r., 4 piętra, hol, całodobowa recepcja, restauracja Menniczna Fusion – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia europejska i międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci; 5 sal konferencyjnych; bezpłatny internet bezprzewodowy, za opłatą: parking, pralnia, business corner; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

standardowy garden: 2-os., (możliwość 1 dostawki), ok. 33-41 m², elegancki i klimatyczny, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), część sypialniana i wypoczynkowa, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy/herbaty, woda mineralna, sejf; apartament premium: 2-os. (możliwość 1 dostawki – sofa), ok. 38-50 m², nowoczesny, klimatyzowany, część sypialniana i wypoczynkowa, wyposażenie jak w pokoju standardowym garden.

siłownia, za opłatą: masaże.

0048/713952600 www.thegranaryhotel.com

Address: ul. Mennicza 24, 50-057 Wrocław - Zobacz na mapie

  • Wi-Fi

Region information
Region gallery

Polska — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Luksusowy, butikowy hotel z wyjątkową atmosferą i dizajnem, mieści się w XVI-wiecznym budynku dawnego spichlerza i gwarantuje najwyższy standard obsługi oraz pełen komfort wypoczynku. Hotelowa restauracja Mennicza Fusion zachwyca nie tylko unikalnymi daniami, ale także oryginalnym wystrojem i pięknem ceglanych sklepień. Na Gości czekają klimatyczne i przestronne pokoje garden, które idealnie łączą tradycję z nowoczesnością, oraz apartamenty premium, które oczarowują efektownym, przeszklonym dachem.

POŁOŻENIE: we WROCŁAWIU, ok. 200 m od sklepów i restauracji, ok. 550 m od Rynku Głównego, ok. 1 km od Panoramy Racławickiej, ok. 1,5 km od Ostrowa Tumskiego, ok. 2 km od Ogrodu Botanicznego, ok. 3,5 km od Hali Stulecia, ok. 2 km od Aquaparku Wrocław; ok. 150 m od przystanku tramwajowego, ok. 1 km od Dworca Głównego.

HOTEL: pięciogwiazdkowy, 49 pokoi i apartamentów, XVI-wieczny, zabytkowy spichlerz, odrestaurowany w 2009 r., 4 piętra, hol, całodobowa recepcja, restauracja Menniczna Fusion – dania w formie bufetu i à la carte, kuchnia europejska i międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci; 5 sal konferencyjnych; bezpłatny internet bezprzewodowy, za opłatą: parking, pralnia, business corner; akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard.

POKÓJ:standardowy garden: 2-os., (możliwość 1 dostawki), ok. 33-41 m², elegancki i klimatyczny, łazienka (wanna lub prysznic, wc; suszarka), część sypialniana i wypoczynkowa, internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon, zestaw do kawy/herbaty, woda mineralna, sejf; apartament premium: 2-os. (możliwość 1 dostawki – sofa), ok. 38-50 m², nowoczesny, klimatyzowany, część sypialniana i wypoczynkowa, wyposażenie jak w pokoju standardowym garden.

SPORT I ROZRYWKA: siłownia, za opłatą: masaże.

KONTAKT: 0048/713952600 www.thegranaryhotel.com
Address: ul. Mennicza 24, 50-057 Wrocław - Zobacz na mapie

GRATIS:
  • Wi-Fi

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Location on the map
Local excursions

Offer details

Twój wybór wczasów

Hotel The Granary La Suite

zmień wariant wakacji
  • Own transport
Select
Adult
58gbp
Total amount sprawdź szczegóły ceny 117 gbp razem
Book now
You will proceed to a secure booking process
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter