phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Search Results Hotel Wilga

Offer advantages

  • atrakcyjna lokalizacja blisko krakowskiego Kazimierza
  • wygodne pokoje
  • gościnna atmosfera
  • profesjonalna kręgielnia

Hotel Wilga Code: SPLWILG

PLN
Itaka

Hotel Wilga

Code: SPLWILG
Description

w okolicy dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz (ok. 1,3 km), ok. 2,5 km od centrum KRAKOWA, ok. 2,7 km od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 2 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, przystanek autobusowy ok. 500 m od hotelu, ok. 4 km od dworca kolejowego Kraków Główny.

trzygwiazdkowy, zbudowany w 2003 r., 44 pokoje, 2 budynki, 3 piętra, hol, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu oraz à la carte, kuchnia polska i międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci; 4 sale konferencyjne; za opłatą: parking, pralnia; akceptowane zwierzęta domowe (na zapytanie, za opłatą); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

standardowy 2-os.: ok. 15 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja, telefon, zestaw do kawy/herbaty; standardowy 3-os.: ok. 16 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym 2-os.; pokój standardowy 3-os. za dopłatą; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 18 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój rodzinny za dopłatą.

za opłatą: profesjonalna kręgielnia (ok. 40-80 PLN/tor/godz.), bilard (ok. 15 PLN/godz.), piłkarzyki (ok. 15 PLN/godz.).

0048/122944429, www.hotelwilgakrakow.pl

Address: ul. Przedwiośnie 16, 30-502 Kraków - Zobacz na mapie

Region information
Region gallery

Polska — W mieście

Polskie miasta nigdy nie przestają zachwycać. Wspaniałe zabytki, historyczne dzielnice z niesamowitym klimatem, jak krakowski Kazimierz czy poznańska Śródka oraz przepiękne, tętniące życiem – rano i wieczorem – rynki Starych Miast.

Położony blisko słynnego Kazimierza, jest wspaniałą bazą do zwiedzania okolicy i idealnym miejscem na wypoczynek w sercu Krakowa. A w hotelu – gościnna atmosfera, wygodne pokoje, smaczna kuchnia i... profesjonalna kręgielnia! Witaj w mieście legend, gdzie brukowane uliczki starówki wiją się bez końca, zabytki zachwycają na każdym kroku, a bogata historia splata się z nowoczesnością.

POŁOŻENIE: w okolicy dawnej dzielnicy żydowskiej Kazimierz (ok. 1,3 km), ok. 2,5 km od centrum KRAKOWA, ok. 2,7 km od Rynku Głównego i Sukiennic, ok. 2 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, przystanek autobusowy ok. 500 m od hotelu, ok. 4 km od dworca kolejowego Kraków Główny.

HOTEL: trzygwiazdkowy, zbudowany w 2003 r., 44 pokoje, 2 budynki, 3 piętra, hol, całodobowa recepcja, restauracja – dania w formie bufetu oraz à la carte, kuchnia polska i międzynarodowa, dostępne foteliki i menu dla dzieci; 4 sale konferencyjne; za opłatą: parking, pralnia; akceptowane zwierzęta domowe (na zapytanie, za opłatą); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express, Maestro.

POKÓJ:standardowy 2-os.: ok. 15 m², klimatyzowany, łazienka (prysznic, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja, telefon, zestaw do kawy/herbaty; standardowy 3-os.: ok. 16 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym 2-os.; pokój standardowy 3-os. za dopłatą; rodzinny: 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), ok. 18 m², wyposażenie jak w pokoju standardowym; pokój rodzinny za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: za opłatą: profesjonalna kręgielnia (ok. 40-80 PLN/tor/godz.), bilard (ok. 15 PLN/godz.), piłkarzyki (ok. 15 PLN/godz.).

KONTAKT: 0048/122944429, www.hotelwilgakrakow.pl
Address: ul. Przedwiośnie 16, 30-502 Kraków - Zobacz na mapie

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji i kolejnymi etapami odmrażania gospodarki.

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Location on the map
Local excursions
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter