phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Search Results Hotel Rezydencja I/Rezydencja II Nosalowy Dwór

Offer advantages

 • pięknie położony
 • przestronne pokoje
 • atrakcje dla dzieci
 • profesjonalne centrum spa
 • nowoczesny

Hotel Rezydencja I/Rezydencja II Nosalowy Dwór Code: SPLNORE

PLN
Itaka

Hotel Rezydencja I/Rezydencja II Nosalowy Dwór

Code: SPLNORE
Description

u podnóża góry Nosal, ok. 100 m od stoku i Centrum Narciarskiego Nosal, ok. 3,5 km od centrum ZAKOPANEGO z licznymi atrakcjami, sklepami, restauracjami, kawiarniami i barami, ok. 3 km od Krupówek, ok. 3,4 km od Muzeum Tatrzańskiego im. dra Tytusa Chałubińskiego, ok. 2 km od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew, ok. 2,5 km od Kuźnic z dolną stacją kolejki na Kasprowy Wierch, ok. 112 km od Krakowa, przystanek autobusowy „Jaszczurówka Bory” ok. 450 m od hotelu (centrum Zakopanego), ok. 3,5 km od dworca kolejowego w Zakopanem.

czterogwiazdkowe rezydencje, wchodzą w skład kompleksu Nosalowy Dwór Resort & Spa, do którego należy także: trzygwiazdkowy Hotel Nosalowy Dwór i czterogwiazdkowy Hotel Grand Nosalowy Dwór; otwarte w 2014 r. (Rezydencja I) i w 2016 r. (Rezydencja II), łącznie 249 pokoi w 2 budynkach: Rezydencja I i Rezydencja II, 4 piętra, windy; Rezydencja II jest bezpośrednio połączona z hotelem Grand Nosalowy Dwór, na poziomie 3 znajduje się przeszklona przewiązka łącząca Rezydencję I z hotelem Grand Nosalowy Dwór; lobby, całodobowa recepcja, w budynku Rezydencja I: restauracja Rezydencja – śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, lobby bar, w budynku Grand Nosalowy Dwór: restauracja Grand – kuchnia polska i międzynarodowa, obiadokolacje w formie bufetu lub serwowane, lobby bar, kawiarnia Panoramika z widokiem na otaczające góry, restauracja Regionalna w budynku Nosalowy Dwór – à la carte, dania regionalne kuchni podhalańskiej, w restauracjach foteliki i menu dla dzieci, regionalne wiaty grillowe (w sezonie wakacyjnym w każdą środę i sobotę obiadokolacje grillowe, w razie niepogody obiadokolacje według normalnego harmonogramu), w kompleksie nowoczesne i profesjonalnie wyposażone centrum konferencyjne z 23 salami konferencyjnymi dla maks. 2000 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy, stacja do ładowania pojazdów elektrycznych; za opłatą: niestrzeżony parking (ok. 15 PLN/doba), podziemny garaż (ok. 35 PLN/doba), salon fryzjerski, możliwość wypożyczenia wózka dla dziecka; akceptowane zwierzęta domowe (na zapytanie, za opłatą: ok. 70 PLN/doba); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), w budynku Rezydencja I lub Rezydencja II, ok. 29-30 m², klimatyzowany, funkcjonalnie wyposażony, przestronny, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, minibar (płatny wg konsumpcji), sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 3 lat (na zapytanie); balkon; executive: dla maks. 3 os. dorosłych, w budynku Rezydencja I lub Rezydencja II, ok. 34-36 m², elegancki, wyposażenie jak w pokoju superior, dodatkowo szlafroki; pokój executive za dopłatą; suite: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dzieci – rozkładana sofa), w budynku Rezydencja I lub Rezydencja II, ok. 48-50 m², pokój dzienny i sypialnia oddzielone drzwiami lub przesuwnymi drzwiami, wyposażenie jak w pokoju executive, w niektórych pokojach dodatkowa łazienka z wanną; pokój suite za dopłatą.

bogato wyposażona i profesjonalna siłownia FIT & GYM (w budynku Rezydencja II), w terminie 01.07-31.08.2020: rodzinne warsztaty malarskie i kulinarne; 2 pokoje zabaw dla dzieci: Stonoga (w budynku Rezydencja I) oraz Pinokio z basenem z kulkami (w budynku Grand Nosalowy Dwór), duży zewnętrzny plac zabaw stylizowany na zamek, bogaty program animacji dla dzieci (w terminie 01.07-31.08.2020); za opłatą: warsztaty haftu regionalnego, zajęcia fitness, programy rekreacyjne obejmujące aktywności sportowe, wycieczki piesze i rowerowe w terenie; w miejscowości Zakopane rozpoczyna się wiele pieszych szlaków górskich i szlaków rowerowych.

ekskluzywne i profesjonalne Centrum Wellness & NABE SPA: bezpłatny wstęp do strefy wellness (dla osób powyżej 16. roku życia; dzieci poniżej 16. roku życia mogą korzystać z basenu tylko po wyrażeniu pisemnej zgody lub w obecności opiekunów; wstęp do strefy saun i strefy relaksu tylko dla osób powyżej 18. roku życia): kryty basen ze strefą do pływania o długości 20 m i z płytką strefą dla rodzin z dziećmi z gejzerami, wodospadem oraz leżankami z hydromasażem, podgrzewany, słodka woda, jacuzzi, strefa saun (sauna fińska i łaźnia parowa), strefa relaksu; za dodatkową opłatą w centrum NABE SPA (wymagana wcześniejsza rezerwacja): 8 gabinetów zabiegowych: liczne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało na bazie najlepszych produktów i profesjonalnych kosmetyków, peelingi, manicure, pedicure, masaże, dodatkowo możliwość rezerwacji na wyłączność spersonalizowanych rytuałów w pokoju VIP z sauną parową, wannami i luksusową strefą wypoczynku.

0048/182022400, www.nosalowy-dwor.eu

Address: ul. Balzera 21d, 34-500 Zakopane - Zobacz na mapie

 • Wi-Fi
 • wstęp do strefy wellness

5.4 /6
100% rated good or very good

Klienci doceniają:

 • Local attractions
 • Location
 • Standard of rooms
Region information
Region gallery

Polska — Góry

Polskie góry to niesamowite krajobrazy o każdej porze dnia i… idealne miejsce na wakacje dla aktywnych! Dobrze oznaczone górskie szlaki to okazja do podziwiania pięknych widoków i spotkań z dziką przyrodą.

Luksusowe rezydencje należące do znanego kompleksu Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem, łączące w wystroju nowoczesność z elementami kultury góralskiej. Efektowana, przeszklona przewiązka łączy Rezydencję I z hotelem Grand Nosalowy Dwór i Rezydencją II. Do dyspozycji Gości są 3 restauracje, nowoczesna siłownia, lobby bar, wiaty grillowe oraz kawiarnia z malowniczą panoramą na góry. Duże i komfortowe pokoje utrzymane są w stonowanej kolorystyce. Dla najmłodszych przygotowano 2 pokoje zabaw i duży zewnętrzny plac zabaw stylizowany na zamek. Świetnym miejscem na beztroskie odprężenie jest Centrum Wellness & NABE SPA z basenem, strefą saun i bogatą ofertą profesjonalnych zabiegów. Polecany dla rodzin z dziećmi i par, które chcą spędzić idealne wakacje w polskich Tatrach.

POŁOŻENIE: u podnóża góry Nosal, ok. 100 m od stoku i Centrum Narciarskiego Nosal, ok. 3,5 km od centrum ZAKOPANEGO z licznymi atrakcjami, sklepami, restauracjami, kawiarniami i barami, ok. 3 km od Krupówek, ok. 3,4 km od Muzeum Tatrzańskiego im. dra Tytusa Chałubińskiego, ok. 2 km od skoczni narciarskiej Wielka Krokiew, ok. 2,5 km od Kuźnic z dolną stacją kolejki na Kasprowy Wierch, ok. 112 km od Krakowa, przystanek autobusowy „Jaszczurówka Bory” ok. 450 m od hotelu (centrum Zakopanego), ok. 3,5 km od dworca kolejowego w Zakopanem.

HOTEL: czterogwiazdkowe rezydencje, wchodzą w skład kompleksu Nosalowy Dwór Resort & Spa, do którego należy także: trzygwiazdkowy Hotel Nosalowy Dwór i czterogwiazdkowy Hotel Grand Nosalowy Dwór; otwarte w 2014 r. (Rezydencja I) i w 2016 r. (Rezydencja II), łącznie 249 pokoi w 2 budynkach: Rezydencja I i Rezydencja II, 4 piętra, windy; Rezydencja II jest bezpośrednio połączona z hotelem Grand Nosalowy Dwór, na poziomie 3 znajduje się przeszklona przewiązka łącząca Rezydencję I z hotelem Grand Nosalowy Dwór; lobby, całodobowa recepcja, w budynku Rezydencja I: restauracja Rezydencja – śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, lobby bar, w budynku Grand Nosalowy Dwór: restauracja Grand – kuchnia polska i międzynarodowa, obiadokolacje w formie bufetu lub serwowane, lobby bar, kawiarnia Panoramika z widokiem na otaczające góry, restauracja Regionalna w budynku Nosalowy Dwór – à la carte, dania regionalne kuchni podhalańskiej, w restauracjach foteliki i menu dla dzieci, regionalne wiaty grillowe (w sezonie wakacyjnym w każdą środę i sobotę obiadokolacje grillowe, w razie niepogody obiadokolacje według normalnego harmonogramu), w kompleksie nowoczesne i profesjonalnie wyposażone centrum konferencyjne z 23 salami konferencyjnymi dla maks. 2000 osób; bezpłatny internet bezprzewodowy, stacja do ładowania pojazdów elektrycznych; za opłatą: niestrzeżony parking (ok. 15 PLN/doba), podziemny garaż (ok. 35 PLN/doba), salon fryzjerski, możliwość wypożyczenia wózka dla dziecka; akceptowane zwierzęta domowe (na zapytanie, za opłatą: ok. 70 PLN/doba); akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard, American Express.

POKÓJ:superior: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka), w budynku Rezydencja I lub Rezydencja II, ok. 29-30 m², klimatyzowany, funkcjonalnie wyposażony, przestronny, łazienka (prysznic, wc; suszarka, zestaw kosmetyków), internet bezprzewodowy, telewizor, zestaw do kawy/herbaty, minibar (płatny wg konsumpcji), sejf; bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 3 lat (na zapytanie); balkon; executive: dla maks. 3 os. dorosłych, w budynku Rezydencja I lub Rezydencja II, ok. 34-36 m², elegancki, wyposażenie jak w pokoju superior, dodatkowo szlafroki; pokój executive za dopłatą; suite: 2-os. (możliwość 1 dostawki dla os. dorosłej lub 2 dzieci – rozkładana sofa), w budynku Rezydencja I lub Rezydencja II, ok. 48-50 m², pokój dzienny i sypialnia oddzielone drzwiami lub przesuwnymi drzwiami, wyposażenie jak w pokoju executive, w niektórych pokojach dodatkowa łazienka z wanną; pokój suite za dopłatą.

SPORT I ROZRYWKA: bogato wyposażona i profesjonalna siłownia FIT & GYM (w budynku Rezydencja II), w terminie 01.07-31.08.2020: rodzinne warsztaty malarskie i kulinarne; 2 pokoje zabaw dla dzieci: Stonoga (w budynku Rezydencja I) oraz Pinokio z basenem z kulkami (w budynku Grand Nosalowy Dwór), duży zewnętrzny plac zabaw stylizowany na zamek, bogaty program animacji dla dzieci (w terminie 01.07-31.08.2020); za opłatą: warsztaty haftu regionalnego, zajęcia fitness, programy rekreacyjne obejmujące aktywności sportowe, wycieczki piesze i rowerowe w terenie; w miejscowości Zakopane rozpoczyna się wiele pieszych szlaków górskich i szlaków rowerowych.

SPA: ekskluzywne i profesjonalne Centrum Wellness & NABE SPA: bezpłatny wstęp do strefy wellness (dla osób powyżej 16. roku życia; dzieci poniżej 16. roku życia mogą korzystać z basenu tylko po wyrażeniu pisemnej zgody lub w obecności opiekunów; wstęp do strefy saun i strefy relaksu tylko dla osób powyżej 18. roku życia): kryty basen ze strefą do pływania o długości 20 m i z płytką strefą dla rodzin z dziećmi z gejzerami, wodospadem oraz leżankami z hydromasażem, podgrzewany, słodka woda, jacuzzi, strefa saun (sauna fińska i łaźnia parowa), strefa relaksu; za dodatkową opłatą w centrum NABE SPA (wymagana wcześniejsza rezerwacja): 8 gabinetów zabiegowych: liczne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało na bazie najlepszych produktów i profesjonalnych kosmetyków, peelingi, manicure, pedicure, masaże, dodatkowo możliwość rezerwacji na wyłączność spersonalizowanych rytuałów w pokoju VIP z sauną parową, wannami i luksusową strefą wypoczynku.

KONTAKT: 0048/182022400, www.nosalowy-dwor.eu
Address: ul. Balzera 21d, 34-500 Zakopane - Zobacz na mapie

GRATIS:
 • Wi-Fi
 • wstęp do strefy wellness

 

 

Opis zawiera wszystkie udogodnienia jakimi dysponuje hotel. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 02.05.2020 r. zezwalającym na ponowne otwarcie hoteli i zawarte w nim regulacje dotyczące funkcjonowania hoteli, korzystanie z części hotelowych udogodnień może być ograniczone. Stan ten może ulec zmianie zgodnie z wprowadzaniem nowych regulacji. Aktualne informacje na temat obostrzeń dostępne są na: www.itaka.pl/bezpieczne-wakacje/polska/

*Informacja dotycząca oficjalnej kategoryzacji hotelu znajduje się w opisie prezentowanych obiektów (sekcja „Hotel”) i jest ona zgodna z kategoryzacją stosowaną w danym kraju. Każdy kraj stosuje własne kryterium przyznawania określonej kategorii. Prezentowana na stronie www.itaka.pl oraz w dokumentach podróży kategoryzacja hoteli to nasza subiektywna ocena standardu hotelu. Połowa gwiazdki oznacza kategorię zawyżoną lub zaniżoną w stosunku do oficjalnej kategorii.

 

Location on the map
Reviews (5)

Overall rating

5.4/6

Customers have awarded:

 • Local attractions
 • Location
 • Standard of rooms
100%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 5.6
 • 5.4
 • 5.6
 • 5.2
 • 5.8
 • 2.8
 • 5.8
 • 5.2

Show reviews from:

5/6
41-50 lat, Couples october 2020
fajnie expand
fajnie
 • 5
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 5
 • 5
 • 5
collapse
6/6
41-50 lat, Couples october 2020
Hotel naprawdę godny polecenia. expand
Hotel naprawdę godny polecenia.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
collapse
6/6
20-25 lat, Couples september 2020
Hotel w pełni pokrywał się z opisem , znajdującym się w ofercie wakacji. Wysoki standard, subtelny góralski wystrój, wyposażenie pokoi w pełni wystarczające, pyszne śniadania i obiadokolacje. (...) expand
Hotel w pełni pokrywał się z opisem , znajdującym się w ofercie wakacji. Wysoki standard, subtelny góralski wystrój, wyposażenie pokoi w pełni wystarczające, pyszne śniadania i obiadokolacje. Strefa spa, basen i sauny były idealnym dopełnieniem aktywnych wakacji w górach. Obsługa hotelowy była pomocna i zawsze do dyspozycji. Należy też przy okazji zaznaczyć, że w całym hotelu było czysto, a room service był każdego dnia dostępny i pomocny, mimo utrudnień wynikających z reżimu sanitarnego. Zaskoczeniem było to jak sprawnie hotel funkcjonował w dobie pandemii, szczególnie miła obsługa w trakcie posiłków była pozytywnym aspektem wyjazdu. Jedynym minusem był dodatkowo płatny parking, na którym zazwyczaj ciężko było znaleźć wolne miejsce.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 5
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
collapse
4/6
41-50 lat, Families august 2020
Hotel o zróżnicowanym poziomie obsługi, w każdym miejscu spotkać można osoby przyjazne, uśmiechnięte, chętne nieść pomoc, ale także osoby mocno spięte, nerwowe, mało uczynne. Tak różnica w (...) expand
Hotel o zróżnicowanym poziomie obsługi, w każdym miejscu spotkać można osoby przyjazne, uśmiechnięte, chętne nieść pomoc, ale także osoby mocno spięte, nerwowe, mało uczynne. Tak różnica w obsłudze powoduje duży dysonans i nie można poczuć się "dopieszczonym". Basen jest zbyt mały na tak dużą ilość gości, strefa saunowa nas mocno rozczarowała, jest malo przytulna i intymna, a strefa relaksu niestety jest na innym poziomie, co powoduje, że jest niewykorzystana. Jedzenie monotonne na śniadaniu, a obiadokolacje mało atrakcyjne.
 • 5
 • 3
 • 4
 • 3
 • 6
 • 1
 • 6
 • 3
collapse
6/6
31-40 lat, Couples august 2020
Apartament bardzo duży, czysty i wygodny. Posiłki bardzo smaczne, przygotowane ze świeżych i dobrej jakości produktów. Obsługa miła i profesjonalna. Bardzo dobra organizacja w czasie posiłków (...) expand
Apartament bardzo duży, czysty i wygodny. Posiłki bardzo smaczne, przygotowane ze świeżych i dobrej jakości produktów. Obsługa miła i profesjonalna. Bardzo dobra organizacja w czasie posiłków serwowanych w nowym reżimie sanitarnym.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 1
 • 6
 • 6
collapse
Local excursions
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter