phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Search Results Toskanska Przygoda

Offer advantages

Toskanska Przygoda Code: XITTOSP

280PLN
Dorośli: 2 śniadania Tue 23.08 – Sun 28.08.22
Itaka
  • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE

Toskanska Przygoda

  • Promocja LAST MINUTE LAST MINUTE
Code: XITTOSP
Description
Region information
Region gallery

Italy

Już od wieków wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże, a także znakomita kuchnia, przyciągają turystów na półwysep Apeniński. Tutaj sięgająca kilku tysięcy lat historia przeplata się ze światem mody, sportu oraz nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

MONTECATINI-PIZA-LUKKA-SAN GIMIGNANO-ELBA-CHIANTI-SIENA-FLORENCJA

UWAGI:

1. DZIEŃ
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch.

2. DZIEŃ
Przyjazd do hotelu w MONTECATINI. Spacer po renomowanym kurorcie z elegancką zabudową uzdrowiskową oraz malowniczą starówką na wzgórzu. Kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do PIZY. Zwiedzanie: Plac Cudów ze słynną Krzywą Wieżą, katedra i baptysterium. Przejazd do otoczonej renesansowymi murami LUKKI. Zwiedzanie: katedra di San Martino, kościół San Michele in Foro i bazylika San Frediano. Przejazd do SAN GIMIGNANO zwanego miastem \"pięknych wież\". Zwiedzanie: Piazza del Duomo, Piazza della Cisterna, ulica San Giovanni ze sklepami sprzedającymi miejscowe wyroby. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

4. DZIEŃ
Śniadanie. Całodzienna fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) wycieczka na ELBĘ. Przejazd do Piombino i promowanie na ELBĘ. Przyjazd do PORTOFERRAIO. Wycieczka do najpiękniejszych zakątków wyspy, słynnej z malowniczych pejzaży i pobytu Napoleona. Powrót do Portoferraio. Wizyta w Villa del Mulini - rezydencji Napoleona na wygnaniu. Przeprawa promowa do Piombino. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do CHIANTI - słynnego regionu między Florencją a Sieną, z winnicami i pięknymi miasteczkami. To właśnie stąd pochodzi jedno z najsłynniejszych włoskich win: Chianti Classico. Krótkie zwiedzanie miejscowości GREVE IN CHIANTI i RADDA IN CHIANTI, miejscowości uważanej za stolicę Chianti. Przejazd przez miejscowości CASTELLINA IN CHIANTI i QUERCE GROSSA do VAGLIAGLI. Degustacja lokalnych win i zakąsek. Przejazd do SIENY. Zwiedzanie jednego z najpiękniejszych średniowiecznych miast europejskich: Piazza del Campo, katedra, spacer po Via di Citta z pięknymi pałacami. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

6. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do FLORENCJI, stolicy Toskanii. Zwiedzanie: kościół Santa Croce, Piazza del Duomo, baptysterium, katedra Santa Maria del Fiore, Wieża Giotta, Piazza della Signoria, Palazzo Vecchio, Ponte Vecchio, Galeria Ufizzi. Czas wolny. Wyjazd do Polski.

7. DZIEŃ
Przyjazd do Polski.

Offer details

Twój wybór wczasów

Toskanska Przygoda

zmień wariant wakacji
  • Own transport
Select
336 Gbp
You Save: 56 GBP
Adult
280gbp
Total amount sprawdź szczegóły ceny 561 gbp razem
You Save 56 GBP
Book now
You will proceed to a secure booking process
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter