phone mobile mobile pin heart heart user user Biuro Podróży ITAKA Flag of Belarus airplane CB5DFB7F-C92F-41CB-9FB1-916D616FF3EC E0FBD33F-841B-452B-BF16-225B7D943904
Search Results Italia nie tylko w miniaturze

Offer advantages

 • 3 parki rozrywki w 3 dni
 • wszystkie noclegi w jednym hotelu
 • krótkie przejazdy na miejscu

Italia nie tylko w miniaturze Code: XITMIRA

Route
279PLN
Dorośli: 2 2 posiłki Sat 03.07 – Fri 09.07.21
Itaka
 • Promocja SUMMER 2021 SUMMER 2021

Italia nie tylko w miniaturze

 • Promocja SUMMER 2021 SUMMER 2021
Code: XITMIRA
Description

1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch przez Czechy i Austrię z krótkimi postojami.

2. DZIEŃ. PADWA
Przyjazd przed południem do PADWY – słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali znani Polacy: Mikołaj Kopernik i Jan Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego, patrona rzeczy i osób zaginionych. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum, w tym m.in. Prato della Valle. Przejazd do hotelu w okolicy Rimini. Zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. ITALIA W MINIATURZE – OLTREMARE – RIMINI
Śniadanie. Wycieczka do parku rozrywki ITALIA W MINIATURZE. Wizyta w parku to wspaniała wyprawa do świata pełnego miniaturowych modeli (ok. 270) najsłynniejszych budowli Włoch i innych krajów europejskich. Kraina miniatur pozwala poczuć się jak Guliwer w Krainie Liliputów i przyjrzeć się najsłynniejszym zabytkom z zupełnie innej perspektywy. Park jednak to nie tylko zwiedzanie… musi być czas na dobrą zabawę. Są tu place z wieloma atrakcjami, symulatory, zjeżdżalnie wodne. Ci, którzy zmęczą się zabawą mogą zwiedzać miasteczko pociągiem, który porusza się z niewielką prędkością po jednej szynie, umocowanej na wysokości 6 m. Na młodych miłośników motoryzacji czeka interaktywne miasteczko, gdzie można poznać zasady ruchu drogowego siedząc za kierownicą miniaturowego samochodu. Bardziej romantyczni mogą odbyć rejs po słynnych kanałach Wenecji. Po kilkugodzinnych podróżach w świecie miniatur, zmiana na inny świat. Wielka przygoda w świecie zwierząt i podróże w czasie, czyli park tematyczny OLTREMARE. Można tutaj odbyć wędrówkę w czasie, począwszy od wielkiego wybuchu, w wyniku którego powstały galaktyki i nasza planeta Ziemia, przez pierwsze formy życia występujące w morzu i na lądzie, do epoki dinozaurów zakończonej ich tajemniczym wyginięciem. To wszystko można zobaczyć podczas prezentacji na największym w Europie ekranie wielowymiarowym. Ponadto znajduje się tu wiele zwierząt, które można zobaczyć na żywo, począwszy od hodowanych w gospodarstwach rolnych poprzez dzikie ptaki, mieszkańców oceanów a skończywszy na gadach i owadach. Największymi atrakcjami parku są pokazy tresury zwierząt. Delfiny, których ewolucje można obserwować z widowni lub przez wielką szybę pod wodą, cieszą się największą oglądalnością. Można także obserwować pokazy umiejętności ptaków drapieżnych lub występy postaci z bajek. Dla żądnych przygód stworzono tu krainę, w której toczy się nieustanna wodna bitwa pomiędzy uzbrojonymi w armatki wodne załogami łodzi a wodnymi działami umieszczonymi na brzegu. Przejazd do historycznego centrum RIMINI, w którym znajdują się m.in. Łuk Augusta, Most Tyberiusza, Plac Cavour, Plac Trzech Męczenników. Spacer po mieście. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. MIRABILANDIA
Śniadanie. Kontynuacja podróży po świecie bajki i rozrywki… wizyta w MIRABILANDII, krainie podzielonej na kilka stref, gdzie każdy bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie. Na najmłodszych czeka Bimbopoli – najbardziej oblegana kraina, dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, gdzie można znaleźć karuzele, dmuchane zjeżdżalnie, kulki i kolejki. Dla starszych przygotowano samochodowe tory wyścigowe, karuzele o ciekawych kształtach, poruszających się na różnych wysokościach. Przewidziano również atrakcje dla odważnych: wieża swobodnego spadania, czy osiąganie zawrotnych prędkości podczas przejazdu na rollercoasterze. W upalne dni oblegane są atrakcje związane z wodą: zjazdy z różnych wysokości po torach wodnych, spływy na tratwach o fantazyjnych kształtach oraz emocjonująca bitwa wodna, przy pomocy działek wodnych. W przerwach między atrakcjami odwiedzający mogą skorzystać ze sklepów i restauracji. Na szukających nieco mniej emocjonujących wrażeń czeka kino. Po całym dniu zabawy i intensywnych przeżyć, czas na wypoczynek. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. SAN MARINO
Śniadanie. Kolejny dzień to kontynuacja przygody w Mirabilandii do godzin popołudniowych i powrót do hotelu lub wypoczynek na plaży. Następnie wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) do SAN MARINO, najstarszej republiki na świecie, utworzonej w 301 roku przez św. Marinusa, którego imię dało nazwę państwu. Spacer po najstarszej części, powrót do hotelu. Czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

6. DZIEŃ. WENECJA
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do WENECJI – stolicy regionu Wenecja Eugenejska, miasta założonego w V w. przez uciekinierów przed prześladowaniami barbarzyńskich plemion Hunów. Przejazd autokarem na parking Tronchetto. Rejs słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka. Spacer obok jednego z najbardziej znanych mostów na świecie – Mostu Westchnień, obok siedziby dawnych władców miasta – Pałacu Dożów do bazyliki i na plac św. Marka – patrona Wenecji, którego szczątki spoczywają w świątyni. Spacer trasą turystyczną do Ponte Rialto, najstarszego mostu na Canale Grande. Powrót na plac św. Marka, czas wolny. Wyjazd do Polski przez Austrię i Czechy z krótkimi postojami.

7. DZIEŃ.
Powrót do Polski w godzinach porannych.

4 noclegi w hotelu klasy turystycznej*** w okolicy Rimini • 2-os. pokoje (możliwość 1 lub 2 dostawek) z łazienkami • wyżywienie (serwowane): 4 śniadania kontynentalne (wzmocnione), 4 obiadokolacje • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

 1. Obowiązkowa opłata na miejscu: taksa klimatyczna: ok. 6 EUR/os. (powyżej 14 lat).
 2. Bilety wstępu: Mirabilandia 2 dni: ok. 38 EUR, Italia w Miniaturze: ok. 15 EUR, Oltremare: ok. 20 EUR; dzieci do 1 m wzrostu – wstęp wolny do parków; rejs po Wenecji, przewodnicy: ok. 45 EUR.
 3. Opłaty fakultatywne: San Marino: ok. 15 EUR/dorośli, ok. 10 EUR/dzieci.

4.7 /6
83% rated good or very good

Klienci doceniają:

 • Program wycieczki/trasę
 • Value for money
 • Standard autokaru
Region information
Region gallery

Italy

Już od wieków wspaniała architektura, tradycja, malownicze krajobrazy, piaszczyste plaże, a także znakomita kuchnia, przyciągają turystów na półwysep Apeniński. Tutaj sięgająca kilku tysięcy lat historia przeplata się ze światem mody, sportu oraz nadmorskich kurortów. Sympatię krajowi zjednują też jego otwarci oraz gościnni mieszkańcy.

Location on the map Route

Padwa • Italia w Miniaturze • Oltremare • Rimini • Mirabilandia • San Marino • Wenecja

Włochy to wymarzony kraj do dobrej zabawy z całą rodziną. Słońce, morze, wspaniałe zabytki i Włosi jako rodzice kochający swoje dzieciaki i bardzo tolerancyjni na ich wszystkie wybryki – oto idealne tło do wspaniałej przygody, jaką jest wycieczka do trzech fantastycznych parków rozrywki: Italia w Miniaturze, Oltremere i Mirabilandia. Miejsca stworzone po to aby bawić, ale także i uczyć. Arcydzieła włoskiej sztuki, świat zwierząt od prehistorii do czasów współczesnych – to tylko część atrakcji, jakie czekają w parkach rozrywki. Na trasie wycieczki jest Padwa, miasto św. Antoniego, Rimini, najsłynniejszy włoski kurort z urokliwym starym miastem i najbardziej romantyczne miejsce na świecie – Wenecja, która na pewno oczaruje każdego, bez względu na wiek. Warto również wybrać się do przepięknie położonego San Marino. Trasa we Włoszech: ok. 1000 km.

PLAN WYCIECZKI
1. DZIEŃ.
Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch przez Czechy i Austrię z krótkimi postojami.
2. DZIEŃ. PADWA
Przyjazd przed południem do PADWY – słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali znani Polacy: Mikołaj Kopernik i Jan Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego, patrona rzeczy i osób zaginionych. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum, w tym m.in. Prato della Valle. Przejazd do hotelu w okolicy Rimini. Zakwaterowanie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.
3. DZIEŃ. ITALIA W MINIATURZE – OLTREMARE – RIMINI
Śniadanie. Wycieczka do parku rozrywki ITALIA W MINIATURZE. Wizyta w parku to wspaniała wyprawa do świata pełnego miniaturowych modeli (ok. 270) najsłynniejszych budowli Włoch i innych krajów europejskich. Kraina miniatur pozwala poczuć się jak Guliwer w Krainie Liliputów i przyjrzeć się najsłynniejszym zabytkom z zupełnie innej perspektywy. Park jednak to nie tylko zwiedzanie… musi być czas na dobrą zabawę. Są tu place z wieloma atrakcjami, symulatory, zjeżdżalnie wodne. Ci, którzy zmęczą się zabawą mogą zwiedzać miasteczko pociągiem, który porusza się z niewielką prędkością po jednej szynie, umocowanej na wysokości 6 m. Na młodych miłośników motoryzacji czeka interaktywne miasteczko, gdzie można poznać zasady ruchu drogowego siedząc za kierownicą miniaturowego samochodu. Bardziej romantyczni mogą odbyć rejs po słynnych kanałach Wenecji. Po kilkugodzinnych podróżach w świecie miniatur, zmiana na inny świat. Wielka przygoda w świecie zwierząt i podróże w czasie, czyli park tematyczny OLTREMARE. Można tutaj odbyć wędrówkę w czasie, począwszy od wielkiego wybuchu, w wyniku którego powstały galaktyki i nasza planeta Ziemia, przez pierwsze formy życia występujące w morzu i na lądzie, do epoki dinozaurów zakończonej ich tajemniczym wyginięciem. To wszystko można zobaczyć podczas prezentacji na największym w Europie ekranie wielowymiarowym. Ponadto znajduje się tu wiele zwierząt, które można zobaczyć na żywo, począwszy od hodowanych w gospodarstwach rolnych poprzez dzikie ptaki, mieszkańców oceanów a skończywszy na gadach i owadach. Największymi atrakcjami parku są pokazy tresury zwierząt. Delfiny, których ewolucje można obserwować z widowni lub przez wielką szybę pod wodą, cieszą się największą oglądalnością. Można także obserwować pokazy umiejętności ptaków drapieżnych lub występy postaci z bajek. Dla żądnych przygód stworzono tu krainę, w której toczy się nieustanna wodna bitwa pomiędzy uzbrojonymi w armatki wodne załogami łodzi a wodnymi działami umieszczonymi na brzegu. Przejazd do historycznego centrum RIMINI, w którym znajdują się m.in. Łuk Augusta, Most Tyberiusza, Plac Cavour, Plac Trzech Męczenników. Spacer po mieście. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
4. DZIEŃ. MIRABILANDIA
Śniadanie. Kontynuacja podróży po świecie bajki i rozrywki… wizyta w MIRABILANDII, krainie podzielonej na kilka stref, gdzie każdy bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie. Na najmłodszych czeka Bimbopoli – najbardziej oblegana kraina, dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, gdzie można znaleźć karuzele, dmuchane zjeżdżalnie, kulki i kolejki. Dla starszych przygotowano samochodowe tory wyścigowe, karuzele o ciekawych kształtach, poruszających się na różnych wysokościach. Przewidziano również atrakcje dla odważnych: wieża swobodnego spadania, czy osiąganie zawrotnych prędkości podczas przejazdu na rollercoasterze. W upalne dni oblegane są atrakcje związane z wodą: zjazdy z różnych wysokości po torach wodnych, spływy na tratwach o fantazyjnych kształtach oraz emocjonująca bitwa wodna, przy pomocy działek wodnych. W przerwach między atrakcjami odwiedzający mogą skorzystać ze sklepów i restauracji. Na szukających nieco mniej emocjonujących wrażeń czeka kino. Po całym dniu zabawy i intensywnych przeżyć, czas na wypoczynek. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.
5. DZIEŃ. SAN MARINO
Śniadanie. Kolejny dzień to kontynuacja przygody w Mirabilandii do godzin popołudniowych i powrót do hotelu lub wypoczynek na plaży. Następnie wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) do SAN MARINO, najstarszej republiki na świecie, utworzonej w 301 roku przez św. Marinusa, którego imię dało nazwę państwu. Spacer po najstarszej części, powrót do hotelu. Czas wolny, obiadokolacja, nocleg.
6. DZIEŃ. WENECJA
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do WENECJI – stolicy regionu Wenecja Eugenejska, miasta założonego w V w. przez uciekinierów przed prześladowaniami barbarzyńskich plemion Hunów. Przejazd autokarem na parking Tronchetto. Rejs słynnymi kanałami weneckimi do placu św. Marka. Spacer obok jednego z najbardziej znanych mostów na świecie – Mostu Westchnień, obok siedziby dawnych władców miasta – Pałacu Dożów do bazyliki i na plac św. Marka – patrona Wenecji, którego szczątki spoczywają w świątyni. Spacer trasą turystyczną do Ponte Rialto, najstarszego mostu na Canale Grande. Powrót na plac św. Marka, czas wolny. Wyjazd do Polski przez Austrię i Czechy z krótkimi postojami.
7. DZIEŃ.
Powrót do Polski w godzinach porannych.

ŚWIADCZENIA: 4 noclegi w hotelu klasy turystycznej*** w okolicy Rimini • 2-os. pokoje (możliwość 1 lub 2 dostawek) z łazienkami • wyżywienie (serwowane): 4 śniadania kontynentalne (wzmocnione), 4 obiadokolacje • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:
 1. Obowiązkowa opłata na miejscu: taksa klimatyczna: ok. 6 EUR/os. (powyżej 14 lat).
 2. Bilety wstępu: Mirabilandia 2 dni: ok. 38 EUR, Italia w Miniaturze: ok. 15 EUR, Oltremare: ok. 20 EUR; dzieci do 1 m wzrostu – wstęp wolny do parków; rejs po Wenecji, przewodnicy: ok. 45 EUR.
 3. Opłaty fakultatywne: San Marino: ok. 15 EUR/dorośli, ok. 10 EUR/dzieci.
Location on the map
Reviews (94)

Overall rating

4.7/6

Customers have awarded:

 • Program wycieczki/trasę
 • Value for money
 • Standard autokaru
83%
naszych klientów poleca ten hotel!
 • 4.7
 • 5.3
 • 3.5
 • 4.0
 • 4.2
 • 4.5

Show reviews from:

4/6
50+ lat, Couples july 2019
Wycieczka typowo dla rodziny, nie jesteśmy z mężem emerytami i chętnie korzystamy z różnych atrakcji to byliśmy zadowoleni. Dla nas nie stanowił problem skorzystania z atrakcji Mirabilandii. (...) expand
Wycieczka typowo dla rodziny, nie jesteśmy z mężem emerytami i chętnie korzystamy z różnych atrakcji to byliśmy zadowoleni. Dla nas nie stanowił problem skorzystania z atrakcji Mirabilandii. Śniadania "wzmocnione" to pół plasterka szynki konserwowej, pół plasterka mielonki i pół plasterka żółtego sera, masła nie starczało na jedną kromkę pieczywa, za to maleńkich opakowań z marmoladą do woli. Śniadanie o godz 8, kolacja o 19, w czasie wyjazdu oczywiście można zjeść, ale to kwota co najmniej 20 EURO na osobę, Kolacje akuratne, przed snem. Biuro Itaka powinno zaiteresować się "śniadaniami wzmocnionymi"aby były dla dorosłych a nie dla dzieci. Pokoje codziennie sprzątane. W autokarze toaleta nieczynna, film Shrek to przegięcie. Wyjazd z Warszawy planowo o 10,a wyjazd pół godziny później, o 12--przerwa 1 godzinna pod Bełchatowem, przyjazd do Opola o 16, a przesiadka w Opolu na inny autokar o 18 - wiem, że trzeba zostawić zapas, ale kiedy z Katowic spóźnił się bus to znów dodatkowo czekaliśmy 1 godzinę. Siedzenia w autokorze dla liliputów albo dla dzieci, bo nie dla dorosłych ani dla młodzieży ( mamy ją już wyrośniętą). Przyjazd do Padwy o 8 rano - zwiedzanie do 11( bez względu na pogodę - właśnie padało), zakwaterowanie w hotelu o 14. Przewodniczka ( Pani przed trzydziestką)nie dostosowała tempa chodu do osób starszych (choć biuro zapewniało,że tak będzie), proszę przgotować monety 50 centoeurowe na toalety( w Wenecji nawet 1,5 EURO) . Biuro Itaka powinno w opisie umieścić, że kwota w EURO to kwota za wejścia i parkingi. W drodze powrotnej z Opola do Warszawy przez Łódź - w Łodzi toaleta publiczna, gdzie 7 osób korzystało 1 godzinę, chyba porażka w połączeniu antenowym. Podróż do Rimini 26 godzin, powrót 25 godzin, ale i tak czekaliśmy na połączenia antenowe. Poztyw dla organizacji we Włoszech, podróż dla wytrzymałych.
 • 5
 • 4
 • 2
 • 2
 • 2
collapse
6/6
41-50 lat, Couples july 2019
Super wycieczka. Wycieczka bardzo fajna, spełniła nasze oczekiwania. Parki piękne, godne zobaczenia. Mirabilandia super, zarówno zjeżdżalnie, jak i Mirabeach, bardzo fajnie zorganizowany (...) expand
Super wycieczka. Wycieczka bardzo fajna, spełniła nasze oczekiwania. Parki piękne, godne zobaczenia. Mirabilandia super, zarówno zjeżdżalnie, jak i Mirabeach, bardzo fajnie zorganizowany Aquapark z plażami i licznymi basenami. W Oltremare piękny pokaz delfinów, a Park Miniatur nas zachwycił zarówno budowlami mini, jak i mini Wenecją oraz zjeżdżalniami. Dużo czasu wolnego dla siebie, i w czasie zwiedzania Wenecji, Padwy czy Rimini. Nam to pasowało bardzo. Jeden dzień zrobiliśmy sobie wolny i plażowaliśmy na czystej plaży piaskowej i w ciepłej czystej wodzie. Super. Hotel oddalony od plaży 5 minut. Standard Hotelu Victory normalny jak na 3 gwiazdki, ale sufit w łazience do remontu. Wyżywienie w hotelu również mogłoby być lepsze. Niby śniadanie wzmocnione, ale chrupek do mleka dla dzieci nie było. Obiady ...codziennie makaron, a drugie danie słabe ( frytki z kotletem czy rybą. Małe porcje. Dzieci nie jadły chętnie tych posiłków . Za to kawa i czekolada były smaczne. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i już planujemy kolejną wycieczkę.
 • 6
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
collapse
6/6
41-50 lat, Families july 2019
Bardzo fajnie spędzony czas z dzieckiem. Program - dostosowany do dzieci. Intensywność i czas na atrakcje - dostosowana do dzieci. Jedzenie - OK. Pokoje - OK. Ogólnie - (...) expand
Bardzo fajnie spędzony czas z dzieckiem. Program - dostosowany do dzieci. Intensywność i czas na atrakcje - dostosowana do dzieci. Jedzenie - OK. Pokoje - OK. Ogólnie - fajnie spędzony czas z dzieckiem.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
collapse
6/6
41-50 lat, Families july 2019
Doskonale zorganizowany program- atrakcje dostowane zarówno do małych dzieci (Oceanarium w Oltremare), młodzieży (park rozrywki Mirabilandia) i dorosłych ("degustacja" w San Marino).Pięknie mogą (...) expand
Doskonale zorganizowany program- atrakcje dostowane zarówno do małych dzieci (Oceanarium w Oltremare), młodzieży (park rozrywki Mirabilandia) i dorosłych ("degustacja" w San Marino).Pięknie mogą spędzić czas żądni przygód single, ciekawe świata zakochane pary, szukające atrakcji i wytchnienia rodziny z dziećmi oraz realizujący swoje marzenia emeryci.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
collapse
4/6
31-40 lat, Families august 2018
Wycieczka bardzo fajna, przygotowana z myślą o dzieciach, program bardzo fajny dla każdego, jednak ceny wycieczek fakultatywnych jakie opisane są w programie są zawyżone w stosunku do tego co (...) expand
Wycieczka bardzo fajna, przygotowana z myślą o dzieciach, program bardzo fajny dla każdego, jednak ceny wycieczek fakultatywnych jakie opisane są w programie są zawyżone w stosunku do tego co płacone jest na miejscu. Ja byłam z 12 i 5 letnim dzieckiem i za całą naszą trójkę płaciłam jednakowe ceny, pomimo że na cenach biletów opłaty za dzieci były niższe.
 • 6
 • 3
 • 2
 • 6
 • 6
collapse
5/6
31-40 lat, Couples august 2018
Ogólnie bardzo fajna wycieczka. ALE na miejscu został zmieniony plan wycieczki - moim zdaniem mieliśmy przez to mniej czasu na zwiedzanie np Italii w miniaturze. Bilety na miejscu są dużo tańsze (...) expand
Ogólnie bardzo fajna wycieczka. ALE na miejscu został zmieniony plan wycieczki - moim zdaniem mieliśmy przez to mniej czasu na zwiedzanie np Italii w miniaturze. Bilety na miejscu są dużo tańsze niż u przewodnika. Dzieci płacą dużo mniej na liście specjalnie zaznaczałam że córka nie ma 140cm. Dwa posiłki dzieci dostały w mniejszej porcji a płaciłam za całą. Bilety przekazane przez przewodnika miały inne kwoty niż wpłacie pieniądze - u dzieci różnica była bardzo dużą. Hotel choć wycieczka kierowana była do dzieci nie miał dla nich zaplecza w postaci choćby małego podwórka.
 • 5
 • 3
 • 3
 • 6
 • 5
collapse
6/6
41-50 lat, Couples august 2018
Wycieczka przygotowana dla dzieci. Ciekawy program. Duża wiedza pilota wycieczki przekazana w ciekawy sposób. Elastyczność programu dostosowana do potrzeb uczestników. Hotel w dobrym położeniu (...) expand
Wycieczka przygotowana dla dzieci. Ciekawy program. Duża wiedza pilota wycieczki przekazana w ciekawy sposób. Elastyczność programu dostosowana do potrzeb uczestników. Hotel w dobrym położeniu blisko plaży, blisko sklep spożywczy i smaczna pizza. Wg mnie jedynym minusem są serwowane posiłki bez możliwości wyboru - co nie do końca sprawdza się w przypadku dzieci. Bardzo serdecznie polecam wyjazd. Dziecko bardzo zadowolone :)
 • 5
 • 4
 • 4
 • 5
 • 5
collapse
5/6
50+ lat, Couples august 2018
Generalnie oceniam, że wycieczka spełniła moje oczekiwania. Program wycieczki atrakcyjny dla dzieci i ich opiekunów, wyżywienie smaczne i wystarczające, standard autokaru odpowiedni, opieka (...) expand
Generalnie oceniam, że wycieczka spełniła moje oczekiwania. Program wycieczki atrakcyjny dla dzieci i ich opiekunów, wyżywienie smaczne i wystarczające, standard autokaru odpowiedni, opieka pilota poprawna. Natomiast nie jestem zadowolona z łazienki w pokoju hotelowym, a szczególnie z prysznica z zasłonką i wodą rozlewającą się po zasłonce na podłodze łazienki. Również nie podoba mi się długi czas oczekiwania na autokar na trasie z miasta startowego do Opola z przesiadką oraz z Opola do miasta powrotu z przesiadką w czasie podróży. Według mnie z rozkładu jazdy autobusów wynika, że co najmniej o 1 godzinę można skrócić czas oczekiwania w mieście przesiadki zarówno w drodze do Opola jak i w drodze powrotnej.
 • 6
 • 2
 • 6
 • 3
 • 6
collapse
6/6
41-50 lat, Couples august 2018
Bardzo fajna wycieczka . Będę poleciała rodzicom z dziećmi. expand
Bardzo fajna wycieczka . Będę poleciała rodzicom z dziećmi.
 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 4
collapse
5/6
31-40 lat, Couples august 2018
Wycieczka rewelacyjna w szczególności dla dzieci. Zabawie przyświeca nauka, poszerzanie horyzontów najmłodszych. Program wycieczki bogaty, przez czas trwania wyjazdu ani razu nie padło „Mamo, (...) expand
Wycieczka rewelacyjna w szczególności dla dzieci. Zabawie przyświeca nauka, poszerzanie horyzontów najmłodszych. Program wycieczki bogaty, przez czas trwania wyjazdu ani razu nie padło „Mamo, nudzi mi się”, za to uśmiech i podekscytowanie towarzyszyły przez cały czas.
 • 6
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
collapse
5/6
41-50 lat, Families august 2018
Ogolna ocena 5/6 expand
Ogolna ocena 5/6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 4
 • 4
collapse
1/6
31-40 lat, Families august 2018
brak opisu expand
brak opisu
 • 2
 • 1
 • 1
 • 1
 • 1
collapse
6/6
41-50 lat, july 2018
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Wrażenia super pozytywne. Syn zadowolony, opalony i bogatszy o nowe przyjaźnie.Miejsca warte obejrzenia, cudowne. Park rozrywki spełnia oczekiwania zarówno (...) expand
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Wrażenia super pozytywne. Syn zadowolony, opalony i bogatszy o nowe przyjaźnie.Miejsca warte obejrzenia, cudowne. Park rozrywki spełnia oczekiwania zarówno dzieci jak i dorosłych.Pogoda dopisała.Żal było wyjeżdżać.
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
 • 6
collapse
4/6
26-30 lat, july 2018
program wycieczki spełnił moje oczekiwania, córka była zachwycona . Dobór atrakcji dopasowany doskonale do młodego klienta. Jedynie mam zastrzeżenia do pilota wycieczki- mało informacji podanych (...) expand
program wycieczki spełnił moje oczekiwania, córka była zachwycona . Dobór atrakcji dopasowany doskonale do młodego klienta. Jedynie mam zastrzeżenia do pilota wycieczki- mało informacji podanych do wiadomości uczestników wycieczki nt. zabytków, które mijaliśmy podczas zwiedzania. Rozumiem,ze jest to jego praca i może już jest zmęczony opowiadaniem po raz enty tego samego- ale taki wybrał zawód.
 • 6
 • 5
 • 5
 • 3
 • 3
collapse
4/6
31-40 lat, july 2018
Wycieczka jak najbardziej godna polecenia dla osób z dziećmi jak i dorosłych podróżujących w parach, każdy mógł znaleźć coś dla siebie dzięki temu, że nie trzeba było korzystać z wszystkich (...) expand
Wycieczka jak najbardziej godna polecenia dla osób z dziećmi jak i dorosłych podróżujących w parach, każdy mógł znaleźć coś dla siebie dzięki temu, że nie trzeba było korzystać z wszystkich wycieczek dodatkowych. Na plus również pobyt w jednym hotelu z bardzo bliskim dojściem do plaży, tylko korzystać ;)
 • 6
 • 5
 • 5
 • 4
 • 3
collapse
4/6
41-50 lat, july 2018
Praca pilota beznadziejna!!! expand
Praca pilota beznadziejna!!!
 • 5
 • 3
 • 3
 • 4
 • 4
collapse
4/6
31-40 lat, july 2018
Program i wycieczka super. Pilot Pani Maria G masakra. Zero współpracy z wczasowiczami, o niczym nas nie informowała. Hotel też porażka, mrówki, toalety bardzo małe, brak prysznica jest tylko (...) expand
Program i wycieczka super. Pilot Pani Maria G masakra. Zero współpracy z wczasowiczami, o niczym nas nie informowała. Hotel też porażka, mrówki, toalety bardzo małe, brak prysznica jest tylko słuchawka prysznicowa nad zlewem. Ale jeżeli chodzi o samą wycieczkę i program to bardzo polecam za równo dla dzieci jak i dorosłych.
 • 5
 • 1
 • 5
 • 4
 • 4
collapse
4/6
41-50 lat, july 2018
Może być słaba organizacja za szybko wszystko zwiedznie z marszu. expand
Może być słaba organizacja za szybko wszystko zwiedznie z marszu.
 • 4
 • 4
 • 5
 • 2
 • 4
collapse
3/6
31-40 lat, july 2018
Mając porównanie z ubiegłoroczna wycieczka Włoskie Safari stwierdzam iż mieliśmy zbyt mało czasu wolnego w Padwie i Wenecji pilot wycieczki pozostawial wiele do życzenia kompletnie (...) expand
Mając porównanie z ubiegłoroczna wycieczka Włoskie Safari stwierdzam iż mieliśmy zbyt mało czasu wolnego w Padwie i Wenecji pilot wycieczki pozostawial wiele do życzenia kompletnie niezainteresowany potrzebami swoich podopiecznych zerowa informacja..Hotel skromny czysty lecz brak kabin prysznicowych to już troche zawiele za to pracownicy hotelu przesympatyczni jedzenie średnie makarony były dobre.Parki rozrywki super dużo atrakcji dla każdego Wenecja przepiękna.
 • 5
 • 3
 • 3
 • 4
 • 5
collapse
5/6
31-40 lat, july 2018
Pod względem organizacyjnym wycieczka bez zastrzeżeń. Za mało czasu wolnego. Przydałby się dodatkowy dzień, by poleżeć nad morzem. expand
Pod względem organizacyjnym wycieczka bez zastrzeżeń. Za mało czasu wolnego. Przydałby się dodatkowy dzień, by poleżeć nad morzem.
 • 6
 • 1
 • 2
 • 4
 • 4
collapse
2/6
41-50 lat, july 2018
Bardzo fajna wycieczka. Program dostosowany do dzieci ale i dorośli mieli co oglądać i dobrze się bawili . Trochę mało czasu na plażowanie nad morzem i na Rimini, które jest bardzo piękne i (...) expand
Bardzo fajna wycieczka. Program dostosowany do dzieci ale i dorośli mieli co oglądać i dobrze się bawili . Trochę mało czasu na plażowanie nad morzem i na Rimini, które jest bardzo piękne i oddaje klimat Włoch, zwłaszcza stara część. Nam udało się dosłownie przebiec przez miasto i raz poplazować nad morzem ale tylko dlatego , że zrezygnowałysmy z drugiego dnia Mirabilandii. Przy tym programie zabrakło może dnia lub dwóch dni na czas wolny.
 • 5
 • 3
 • 3
 • 3
 • 5
collapse
3/6
41-50 lat, Couples june 2018
no description expand
no description
 • 3
 • 2
 • 3
 • 1
 • 3
collapse
6/6
41-50 lat, june 2018
Jestem bardzo zadowolona. expand
Jestem bardzo zadowolona.
 • 6
 • 4
 • 6
 • 6
 • 6
collapse
4/6
31-40 lat, june 2018
Program wycieczki bardzo ciekawy. Jeśli chodzi o parki rozrywki Oltemare nas nie zachwyciło (zdecydowanie można poświęcić na pobyt w parku dużo mniej czasu) . Pilot wycieczki Pani Ela bardzo (...) expand
Program wycieczki bardzo ciekawy. Jeśli chodzi o parki rozrywki Oltemare nas nie zachwyciło (zdecydowanie można poświęcić na pobyt w parku dużo mniej czasu) . Pilot wycieczki Pani Ela bardzo miła i pomocna. Komfort hotelu bardzo przeciętny, za to obsługa bardzo miła, a i wyżywienie jak na ten standard całkiem przyzwoite. Hotel w bardzo bliskiej odległości od plaży, na duży plus.
 • 4
 • 3
 • 5
 • 5
 • 5
collapse
6/6
41-50 lat, june 2018
Spełnił moje oczekiwania, zgodna z opisem expand
Spełnił moje oczekiwania, zgodna z opisem
 • 6
 • 4
 • 5
 • 5
 • 5
collapse

Offer details

Twój wybór wczasów

Italia nie tylko w miniaturze

zmień wariant wakacji
 • Own transport
Select
365 Gbp
You Save: 86 GBP
Adult
279gbp
Total amount sprawdź szczegóły ceny 559 gbp razem
You Save 86 GBP
Book now
You will proceed to a secure booking process
arrow-rightarrow-rightclockfacebooktwitter